AGDAŞ Aboneliği Kapatma

AGDAŞ, Sakarya bölgesi civarında doğal gaz dağıtım işlemlerini yürüten bir firmadır. Firma, elde etmiş olduğu pek çok farklı ödül sayesinde çevre dostu olduğunu da kısa süre içerisinde kanıtlamıştır. Bunun yanı sıra doğal gaz dağıtımlarında kanun hükümlerine riayet eden firma, böylelikle müşteri memnuniyeti alanında da adeta bir çığır açmaktadır.

Kullanıcılar AGDAŞ abonelik işlemlerinde ya da aboneliklerinin iptali konusunda firma yetkilileri tarafından getirilen yenilikler kapsamında uzun süreli beklemeler yaşamamaktadır. Bu sayede bireylerin doğal gaz yüzünden mağduriyet yaşamalarının da büyük ölçüde önüne geçilmelidir. Kullanıcıların sadece hangi şekilde hareket edeceklerini bilmeleri bu alanda bekleme yaşanmaması için yeterli olmaktadır.

AGDAŞ Abonelik Kapama İşlemleri

AGDAŞ abonelik kapatma işlemleri iki farklı türde yapılabilmektedir. Bireyler tercihlerine göre yöntem seçimi gerçekleştirebilmektedir. Her halükarda işlem hızı firma tarafından garantilenmektedir. Bireyler https://online.agdas.com.tr sayfası ile online şekilde aboneliklerine son verme talimatını iletebilmektedir. Bunun için giriş işlemlerinde herhangi bir hata yapılmamasına özen gösterilmelidir.

Günümüzde internet kullanım alanı oldukça gelişmiştir. Ancak yine AGDAŞ abonelik kapatma sadece online sistemler üzerinden yapılmak zorunda bırakılmamıştır. İsteyen abonmanlar, firmanın çağrı merkezine ulaşarak da aboneliklerini iptal ettirebilmektedir. İşlemlerini telefon aracılığı ile gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için çağrı merkezinin numarası 444 54 99 şeklindedir. İşlemlerden sonraki on beş gün içerisinde güvence bedel miktarı, firma tarafından FaturaMatik şubelerine gönderilmektedir.

Yorum yapın