Aksa Doğalgaz Abonelik İptali

Aksa Doğalgaz, 2002 yılları içerisinde Kazancı Holding A.Ş. (Anonim Şirketi) bünyesinde kurulmuş, doğalgaz dağıtımı yapan şirkettir. Abone sayısı 3.062.408 olan Aksa Doğalgaz yıllık 9 milyar m³ gaz dağıtmaktadır. Aks Doğalgaz Afyon, Ağrı, Balıkesir, Bandırma, Bilecik-Bolu, Çanakkale, Çukurova, Düzce-Ereğli, Elazığ, Gemlik, Gümüşhane, Bayburt, Malatya, Manisa, Mustafa kemal paşa, Susurluk, Karacabey, Ordu, Giresun, Siirt, Batman, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Amasya, Trabzon, Rize, Van illerinde dağıtım yapmaktadır. Aksa Doğalgaz’ın hizmet verdiği illlerde bulunan aboneler iptal etme işlemleri için bağlı oldukları aksa şubesine gitmeleri gerekmektedir. Abonelik iptali ve diğer işlemler için şubeye fatura üzerinde adı geçen şahsın veya noter onaylı vekaletname ile yetkilendirilmiş kişinin gitmesi gerekmektedir. Konut abonelik iptali ve konut harici aboneliklerin iptali için bazı belgeler gerekmektedir.

Aksa Doğalgaz Abonelik İptali

Aksa Doğalgaz Konut Abonelik İptali Olan Yerler İçin Gerekli Belgeler;

  • T.C. kimlik kartı (Nüfus cüzdanı) ve fotokopisi (Kimliğin üzerinde TC no bulunması zorunludur.)

Aksa Doğalgaz Konut Harici Abonelik İptali İçin Gerekli Belgeler;

  • Yetki belgesi
  • İmza sirküleri
  • Kimlik fotokopisi
  • Kaşe
  • Vergi levhası fotokopisi

Aksa Doğalgaz aboneliği gerçekleştirilirken ödenen depozito ücreti elden alınabilinmektedir. Ancak banka hesabına aktarılma telebinde bulunacak kişilerin IBAN numarası da abonelik iptal işlemlerinde yanında bulundurması gerekmektedir.

NOT: Otomatik ödeme talimatı olan abonelerin, fesih müracaatından sonra bankalarından talimatlarını iptal ettirmeleri gerekmektedir.

Aksa Doğalgaz Abonelik İptali ve diğer işlemleri için şubelerden randevu alınabilinmektedir. Randevu için resmi web sitesinin “randevu al” al bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Akda Doğalgaz iletişim bilgileri;

  • 444 4 187 ile hizmetlerden ve diğer tüm konular hakkında detaylı bilgi alınabilecek 7/24 saat hizmet veren çözüm merkezi numarasıdır.
  • Alo 187 ile kaçak ve sızıntı gibi acil durumlarda aranabilecek hizmet numarasıdır.

Aksa Doğalgaz hizmetinin verildiği iller ve ilçelerde şubelerin telefon numaralarını öğrenmek için resmi web sitesinde iletişim kısmını ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Yorum yapın