Aliexpress Hesabı Nasıl Kapatılır?

Aliexpress, internet üzerinden alışveriş yapılmasına olanak tanıyan en popüler sitelerden biridir. Sitenin dünya üzerinden pek çok farklı ülkeden kullanımı mümkündür. Kolay bir sisteme sahip olan v Aliexpress hesap kapatma konusunda da kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. Bu sayede zahmetsiz bir şekilde açılan hesaplar zahmetsiz bir şekilde kapatılabilmektedir.

Bireylerin Aliexpress internet sitesinden açmış oldukları hesaplarını silebilmeleri için öncelikle siteye üye girişi yapmaları istemektedir. Bu alanda şifrelerini hatırlama sıkıntısı yaşayan kullanıcılar ilk adımsa şifremi unuttum sistemleri ile yeni bir şifre edinmeleri gerekmektedir. Aksi halde hesaplar silinememektedir. Ayrıca Aliexpress üyelik silme işlemleri öncesinde kargoda bir ürün varsa da teslim alınmasının beklenmesi önerilmektedir. Bu sayede olası iade ya da teslim edilmeme sıkıntılarına karşın kullanıcıların kendilerini garantiye almaları sağlanmaktadır.

Aliexpress Hesap Silme

Hesap silme işlemlerine başlayabilmek için üye girişlerinden sonra sağ üst kısımdaki profilin kullanılması gerekmektedir. Kullanıcılar açmış oldukları menü üzerindeki My Account bölümünden Account Settings başlığına tıklamalıdır. Bu sayede hesap ayarlarına girilmiş olacaktır. Edit Member Profile linkine tıklamak da hesap silme işlemlerinde atılması gereken bir sonraki adımdır. Açılan yeni sayfada sağ kısımda Deactive Account yazısı bulunmaktadır. Kullanıcılar bu yazıya tıklamaları ile birlikte Aliexpress hesap silme işlemlerini tamamlayabilmektedir. Mail adreslerini girerek onay verilmesi hesapların silinmesini sağlamaktadır.

Hesap silme işlemlerinde https://accounts.aliexpress.com/user/organization/deactive_account.htm linki de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Yorum yapın