Almanya Vize Randevu İptali

Almanya vize randevu iptali ve vize randevu başvuruları için iki yol bulunmaktadır. Bu yollardan ilki direk Büyükelçilik veya konsolosluktan halletmek veya İdata şirketi üzerinden işlemleri yapmak. Öncelikle Almanya vize randevusu nasıl alınır? Bu soruyu cevaplandıralım.

Almanya Vize Randevusu Alma

Almanya vize randevusu almak için konsolosluklara gidebileceğinizi yukarıda belirtmiştik. Diğer seçenek bu aşamada sizin için en mantıklısıdır. iDATA ile birlikte vize randevusu almanın yanı sıra vize konularında ki tüm süreç (başvuru dahil)sizin adınıza yürütülür. Böylece hem daha hızlı bir şekilde yol alırsınız hem de evrak vs uğraşmazsınız. Tabi en önemli faydası ise ne yaptığını bilen bir şirketle çalışıyor olmanızdır. iDATA randevusu almak için https://randevu.idata.com.tr/ bu adresi ziyaret etmeli ve karşınıza çıkan bilgileri doldurmalısınız. Sizi karşılayan ekranda seyahat ile ilgili bilgileri sizden isteyeceklerdir. Sonraki aşamada ise kişisel bilgileriniz, sözleşme, rezervasyon, ek hizmetler ve son olarak randevu bilgileri ekrana gelecektir.

Almanya Vize Randevu İptali Nasıl Yapılır?

Almanya vize randevu iptali https://randevu.idata.com.tr/operations bu adres üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Bu adres üzerinden VIP hizmetlerinden faydalanabileceğiniz gibi, randevunuzun tarihini istediğiniz tarih ile değiştirebilirsiniz. Bazı kullanıcılar kurye, fotokopi, SMS ile bildiri gibi ek hizmetlerden faydalanmak isteyebilmektedir.

İşte bu panelden dilediğiniz ek hizmeti alabilir veya istediğiniz ek paketi sonradan çıkarabilirsiniz. Tabi üyelik oluştururken seçilen ek hizmetler kullanıldı ise, bu ek hizmetler için yapabileceğiniz bir şey yok.

“Almanya Vize Randevu İptali” üzerine bir yorum

Yorum yapın