Anadolu Jet Uçak Bileti İptali ve İadesi

Anadolu Jet uçak bileti iptal ve iadesi açısından avantaj elde edilebilen firmalardan biridir. Köklü yapısı sayesinde belirlemiş olduğu kurallar kapsamında iptal ve iade işlemleri sorunsuz şekilde gerçekleşebilmektedir. Fakat işlemlerin yapılabilmesi için bilet türünün önemi bulunmaktadır. Bilindiği üzere uçaklarda Promosyon, Ekonomi ve Business Class başlıkları altında üç farklı sınıf yer almaktadır. Biletin hangi sınıftan temin edildiği iptal ve iade koşullarında da değişimlere yol açmaktadır.

Anadolu Jet Uçak Biletlerinde İade İşlemleri

Müşterilerin Anadolu Jet uçak bilet iptali için online işlemlerden ziyada bireysel olarak başvuruda bulunmaları istenmektedir. Yetkililer, yapılan başvurular neticesinde hem biletin klasmanına hem de sefere ne kadar zaman kaldığına göre bir değerlendirme yapmaktadır. Ayrıca iptal için sunulan nedenler de bazı işlemlerin değişim göstermesine neden olabilmektedir.

Müşteriler uçuşlarında sefer değişimi de yapabilmektedir. Ancak bunun için farklı uçaklarda uygun koltukların boş olması gerekmektedir. Anadolu Jet uçak bilet iadesi ve değişimlerinde parkur değişim istekleri de önemli bir yer tutmaktadır. Ancak hem rezervasyon hem de parkur değişimleri web sitesi üzerinden yapılmaya uygun işlemler arasında bulunmamaktadır. Bu neden yüzünden firmanın çağrı merkezine bağlanmak gerekebilmektedir.

Ayrıca müşteriler istedikleri değişimleri daha önce de belirtildiği gibi resmi satış ofislerinden gerçekleştirebilmektedir. Çağrı merkezi hemen her sat diliminde açık olduğu için daha kolay işlem garantisi verebilmektedir

Yorum yapın