Anitur Otel Rezervasyon İptal ve İade İşlemleri

Anitur sayesinde tatil planları erken rezervasyonlar üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Bu kapsamda tatil için ödenmesi gerekli olan ücretlerde de belli rakamların aşağısına inilmesi sağlanmaktadır. Üstelik güvenilir bir firma olduğunu hizmet hayatı boyunca kanıtlamış olan Anitur otel rezervasyon iptal ve iadesinde de müşterilerine gerekli yardımı yapmaktadır.

Anitur ile yapılan rezervasyonlarda iptal her daim talep edilen bir durum değildir. Ancak beklenmedik durumlarda müşteriler bu gibi talepler yapabilmektedir. Gelen taleplere binaen firmada iptal güvence paketi satın alınmıştır. Güvence paketi sayesinde Anitur rezervasyon iptali %100 iade garantisi ile birlikte gelmektedir. Böylece rezervasyonların iptal edilmesinden ötürü herhangi bir ek ödemenin yapılma zorunluluğu ortadan kalkmaktadır. Ancak iptal paketlerinde belli şartlar bulunmaktadır. Şartların yerine gelmediği durumlarda işlemlerde vaat edildiği şekilde gerçekleşmemektedir.

Anitur Rezervasyonlarında İade

Anitur rezervasyon iadesi için sigortanın tanımlanmış olması gerekmektedir. Ayrıca iptal olabilen rezervasyonlar otele giriş saatinden 72 saat öncesini kapsamaktadır. Daha ileriki zamanlardaki iptallerde %100 para iade garantisi verilememektedir. Bunun ayrıca ödenecek olan rakamlara sigorta için kesilen bedeller de dâhil edilmemektedir. Rezervasyon iptalleri için https://www.anitur.com adresinde yer alan müşteri temsilcisine bağlanılması gerekmektedir.

İptallerin onaylanmasından sonra para iadeleri en çok 7 işgününde yapılmaktadır. İadelerin yapıldığı ödeme kanalı ise kişilerin rezervasyonu hangi şekilde yaptırdıysa o şekilde gerçekleşmektedir. Böylece iade alımlarında karışıklıkların önüne geçilmektedir.

Yorum yapın