Armut.com Üyeliği Nasıl Silinir?

Kullanıcılar Armut.com sayesinde ihtiyaçları olan nakliye ya da badana gibi işlerin tamamına yönelik teklifler elde edebilmektedir. Bireyler siteye üye olmalarından sonra alacakları teklifler neticesinde kendilerine en uygun olan teklifi tercih ederek işlerini halledebilmektedir. Araştırmaları saniyeler içerisinde gerçekleştiren site, bu sayede bireylere zamandan kazandırmaktadır.

Armut.com üyeleri siteyi genellikle taşınma esnasında kullanmaktadır. İşlemlerinin sona ermesi ile birlikte ise kullanıcılar üyeliklerini iptal etmek istemektedir. Armut.com üyelik silme konusu iki farklı alandan yapılabilmektedir. Alanların belli olmasında ise kullanıcı bakiyeleri etkili olmaktadır. çünkü sitenin sistemi ödemelerin de online sistem üzerinden gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Armut.com Üyeliği Kalıcı Silme İşlemleri

Armut.com hesap kapatma işlemlerinde bireyler öncelikle bakiyelerinin kontrolünü yapmalıdır. Kullanıcı bakiyeleri nötr yani 0 ise, destek ekibi ile iletişime geçilmelidir. Kurulan iletişim neticesinde hesaplarını kapatmak isteyen bireylerin Armut.com hesapları dakikalar içerisinde kapatılmaktadır. Ancak hesaplarında artı ya da eksi bakiye olan kullanıcılar için işlemlerin dakikalar içerisinde sona erdiğini söylemek mümkün değildir.

Hesaplarında artı ya da eksi bakiye bulunan kullanıcılar da Armut.com üyelik iptali için aynı şekilde destek ekibine ulaşmalıdır. Fakat artı bakiyeleri olan bireyler öncelikle ödeme almayı beklemelidir. Ödemelerin kullanıcı hesaplarına yansımasından sonra üyelikler silinmektedir. Hesaplarında eksi bakiyesi bulunan kullanıcıların hesap silme onayları ise ancak siteye para transferi yapmalarından sonra gerçekleşmektedir. Aksi halde hesap silme taleplerine gerekli olan onay verilmemektedir.

Yorum yapın