Avast Abonelik İptal Etme

Avast, deneme sürümlerinin kullanımının ardından yola ücretli olarak devam edilmesi gereken programlar arasındadır. Kaliteli olmasına karşın pek çok kullanıcı farklı programlar keşfettiklerinde Avast abonelik iptali yaptırmak istemektedir. Abonelik iptallerinde işlemler kolay adımlardan oluştuğu için dikkatli davranılması halinde kısa süre içerisinde abonelikler sona erdirilebilmektedir.

Avast Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Kullanıcıların Avast abonelik iptal etmeleri için sistem girişi sağlamaları istenmektedir. Kullanıcı ismi ve şifresi ile açılan yeni sayfada siparişlerin yer aldığı ek bir bölüm de bulunmaktadır. Bahsedilen bölüm içerisinde siparişi bul kısmına gelinmelidir. Yeni açılan içeriklerde alınmış olan Avast siparişlerinin tümü sıralı bir şekilde yayımlanmaktadır. Kullanıcılar hangi aboneliklerini iptal etmek istiyorlarsa o siparişin yan kısmındaki “Aboneliği Yönet” bölümüne tıklamalıdır. Böylelikle aboneliklerin ayrıntılı bir şekilde açıklandığı yeni sayfaya erişim sağlanabilmektedir.

Avast abonelik silme işlemleri neticesinde yapılması gerekli olan son işlem otomatik yenilemeleri kapatmaktır. Böylece kullanım süresi sona erdiğinde yeni dönem için otomatik bir para çekimi gerçekleşmemektedir. Üstelik iptal işlemleri ay ortasında veya başında yapılsa bile ödemesi önceden yapılan dönem için hizmet alımı devam etmektedir. Kullanım iptalleri neticesinde ileriki dönemlerde ihtiyaç duyulması halinde yeni abonelikler başlatılabilmektedir.

Aboneliklerin yeniden başlaması için anlatılan adımların tersi uygulanmalıdır. Avast programında abonmanlık ayarlarının tamamı için https://store.avast.com/DRHM/store?Action=DisplayCustomerServiceOrderSearchPage&SiteID=avast&Locale=en_SG linkinin kullanımı mümkündür. Açılacak olan sayfada müşteri ismi ve şifre bölümleri bulunmaktadır.

Yorum yapın