AVG Antivirüs Abonelik Yenileme İptali

Avg, 1991 yılında kurulan ve önceliğini bilgisayarlar üzerinde antivirüs yazılımları hazırlamaya veren kaliteli bir firmadır. Bireyler Avg Antivirüs Programı sayesinde internet üzerinde güvenliklerini tehlike altına atmadan rahat şekilde işlem görebilmektedir. Deneme sürümleri bulunan program süre bitiminden sonra cüzi ücretler neticesinde kullanılmaya devam edilebilmektedir.

Bireylerin Avg abonelik işlemleri neticesinde farklı ya da güvenilir olmayan sitelere giriş yapmalarından sonra anında uyarıldıkları bilinmektedir. Bunun yanı sıra sistem, internet üzerinden gelen tehlikeleri de bertaraf etmektedir. Kullanıcılar günümüzde Avg ürünlerini IOS ya da Google Play üzerinden de satın alabilmektedir. Bu sayede Avg Antivirüs Programı geni kitleler tarafından kullanılmaya başlanmıştır.

Avg Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Bireylerin Avg abonelik iptali için izlemeleri gereken yol abonelik şekillerine göre değişebilmektedir. Hizmeti Google Play üzerinden almış kullanıcılar iptal işlemlerini de Google Play ile yapmalıdır. Bunun için Google Play Store menüsündeki abonelikler kısmına giriş yapılmalıdır. Abonelikler içerisinde yer alan Avg Antivirüs Programı bulunarak yönlendirmeler neticesinde anında iptal edilebilmektedir.

Avg Antivirüs abonelik iptali hangi sistemden satın alınmışsa o sistem üzerinden yapılmaktadır. Yani ürününü IOS ile alan kullanıcılar, abonelik iptal işlemlerini Google Play sisteminde olduğu gibi ancak bu kez IOS ‘a uygun şartlar altında gerçekleştirmektedir.

Bu kapsamda Google Play ve IOS arasında hizmet şartları bakımından çeşitli farklılıkların görülmesi Avg sorumluluğunda değildir.

“AVG Antivirüs Abonelik Yenileme İptali” üzerine 16 yorum

 1. 26 mart 2019 tarihinde sona erecek olan aboneliğimin yenilenmesini İSTEMİYORUM 10 şubat 2019

  Cevapla
 2. 9 10 2019 tarihinde saat 14.35 gönderdiğiniz AVG Techologies abone yenileme hatırlatma mesajın da belirttiğiniz abone yenilenmesini kabul ETMİYORUM bilginize 10 .02 .2019
  10.02.2019

  Cevapla
  • Aboneliği google play / IOS nereden aldıysanız menü kısmından aboneliklere giriş yaparak, abonelikler içerisinde yer alan Avg Antivirüs Programı bulup yönlendirmeler neticesinde iptal işlemini kendiniz yapmanız gerekmektedir.

   Cevapla
 3. 09 02 2019 tarinde gelen mesaja cevaben 10 02 2019 tarihli cevap mesajımla ABONE YENİLENMESİNİ İSTEMİYORUM mesajıma rağmen 09 03 2019 tarihinde gelen e.mailinizde abonelik yenilenmesi yaptığinizı vekredi kartımdan 106.19 tl çekildiğine bankadan öğrendim. paramın 15 gün içinde tarafıma iadae edilmediği takdirde savcılığa suç duyurusunda bulunup hakkınızda dava açacağım

  Cevapla
 4. 9 Ağustos 2019 deneme sürümüm sona erecek ve aboneliğimini iptal edip sona ermesini istiyorum yani kullanmak istemiyorum saygılarımla

  Cevapla
 5. 17 Ağustos 2019 tarihinde sona erecek,
  deneme sürümüm sona erecek ve aboneliğimini iptal edip sona ermesini istiyorum yani kullanmak istemiyorum saygılarımla

  Cevapla
    • 27 ekim 2019 tarihinde amoneliğim sona erecek aboneliğimin yenilenmesini istemiyorum tamamen iptal edin bir önceki yazımda sefhen(yenilenmesini istiyorum) yazılmıştır göz önüne almayın

     Cevapla
 6. abone olurken çok basit bir şekilde abonelik onaylanıyor. abonelik iptali yapmak için ise deveden hendek atlatıyorsunuz.

  Cevapla
 7. Arkadaşlar (https://myaccount.avg.com) adresinden giriş yapıp, iptal edebilirsiniz. İptal ederken 2. seçeneği seçin yoksa devam etmesine onay vermiş oluyorsunuz. Ayrıca bir antivirüs programını PC den kaldırmak virüsten kurtulmaktan daha zor.

  Cevapla
 8. ABONELİK YENİLEME TALEBİNDE BULUNMADIM.HESABIMDAN 239.99 TL.HARCANMIŞ.İPTALİNİ
  VE BİRDAHA OLMAMASINI RİCA EDERİM.27.05.2021

  Cevapla

Yorum yapın