Avusturya Vize Randevu İptali

Avusturya vize randevu iptali ve randevu alma işlemleri için konsolosluğa gitmeyi düşünüyorsanız hiç denemeyin; zira konsolosluk yapılan başvuruların hiçbirini kabul etmemektedir. Bunun yerine yetki verilmiş vize başvuru merkezlerine yönlendirme yapılmaktadır. Bu başvuru merkezleri tamamen güvenilir ve sadece vize konularında insanlara yardımcı olan kuruluşlardır. Vize randevu işlemleri ücretsiz olsa da bunun haricinde ki tüm işlemler bu tür şirketlerde ücretlidir.

Avusturya Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Türkiye’de hizmet veren vize başvuru merkezleri arasında en çok ülke ile anlaşması olan hiç şüphesiz ki VFS Global şirketidir. Avusturya vize randevusu almak için de bu şirketin web sitesi size yardımcı olacaktır. Ücretsiz randevu almadan önce üyelik işlemleri sizi bekliyor olacak. https://row1.vfsglobal.com/GlobalAppointment/Account/RegisterUser?Length=7 bu link üzerinde üye olabilir ve sonrasında da randevu işini de maksimum hızdı çözebilirsiniz. Bu aşamada vatandaşlarımıza önemli bir uyarıda bulunalım. Üyelik esnasında verilen bilgilerin doğru olduğundan emin olmalısınız. Bunun neden önemli olduğunu aşağıda açıklayacağız.

Avusturya Vize Randevu İptali

Avusturya vize randevu iptali yapılacak ise VFS Global’in web sitesine yine girmek zorunda kalacaksınız. Tabi bu sefer üyelik oluştururken girdiğiniz bilgiler ile. İşte bu yüzden üye olurken doğru bilgilerin girilmesi önem arz etmektedir. İstanbul Çağrı Merkezi + 90 212 373 5825, Ankara Çağrı Merkezi + 90 212 373 5825 numaralarından da her türlü soru ve sorunlar için şirket yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın