Azarlive Üyeliği Nasıl Silinir ?

İnternet siteleri ve hazırlanan uygulamalar kullanıcıların yeni insanlar ile tanışmalarını daha kolay hale getirmiştir. Azarlive de oldukça kolay şekilde kullanılabilen bir görüntülü sohbet uygulaması olarak bilinmektedir. Yeni insanlarla görüşmenin yanı sıra üyeler yakın çevrelerine de Azarlive üzerinden erişim sağlayabilmektedir. İndirilme oranı milyonları bulan Azarlive, aynı zamanda farklı oyunların oynanmasına da olanak tanımaktadır.

Günümüzde uygulamalar hızlı şekilde kullanımın ardından yerlerini farklı uygulamalara bırakmaktadır. Pek çok kullanıcı da bu ya da sıkılma gibi nedenlerden dolayı Azarlive hesap silme işlemlerini merak etmektedir. Uygulama, kullanıcılarına hesap silme konusunda uğraştırıcı adımlar attırmadığı için silme işlemleri birkaç dakika içerisinde tamamlanabilmektedir.

Azarlive Üyelik İptali

Kullanıcıların Azarlive üyelik iptaline başlayabilmeleri için uygulamaya giriş yapmaları gerekmektedir. Bu nedenden dolayı hesaplarını silmeden uygulamayı akıllı cihazlarından kaldıran bireyler yeniden yüklemelidir. Kullanıcılar uygulamayı cihazlarına yeniden yüklemelerinin ardından kullanıcı girişi yapmalıdır. Sonrasında ise uygulama üzerinde yer alan arkadaşlar bölümü açılmalıdır. Bu alanda yer alan ayarlar bölümü, uygulama silme işlemlerinin tamamlanmasını sağlayan adımları içerisinde barındırmaktadır.

Azarlive hesap kapatma işlemlerinde ayarlar kısmında “Azar Hakkında” şeklinde bir yazı yer almaktadır. Kullanıcılar bu alanı açtıklarında farklı seçeneklerin yanı sıra “Hesabımı Sil” sekmesini de göreceklerdir. Bireylerin hesaplarını silme tuşuna basmalarının arkasından verilen onay, hesaplarının ve Azarlive içerisinde yapmış oldukları işlemlerin tamamının uygulama veri tabanından silinmesini sağlayacaktır.

Azarlive hesabınızı nasıl sileceğinizi öğrenmek için aşağıdaki görseldeki adımları tek tek takip ederek başarılı bir şekilde kapatma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yapın