Badoo Hesabı Nasıl Kapatılır ?

Badoo 2006 yılında kullanıma açılmış olan sosyal bir platformdur. Kullanıcılar site sayesinde arkadaşları ile iletişime geçmek ya da yeni arkadaşlar edinmek gibi haklar elde edebilmektedir. Ülkemizde de oldukça fazla kullanıcıya sahip olan Badoo, Kıbrıs merkezli bir sitedir. Bireylerin Badoo hesabı açabilmeleri için mobil uygulama şansları da bulunmaktadır.

İnternet sitesi ve mobil uygulamasını eş zamanlı kullandırabilen Badoo hesap silme işlemlerinde de üyelerine tercih hakkı vermektedir. Site üyeleri internet üzerinden de mobil giriş yapmalarının ardından da rahat bir şekilde hesaplarını kapatabilmektedir. Bunun için anlatılacak olan adımların sırası ile takibi yeterlidir.

Badoo Hesabı Nasıl Silinir?

Badoo üyelik silmek için https://badoo.com adresine ya da mobil uygulamasına kullanıcı girişi yapılmalıdır. 450 milyona yaklaşan üye sayısı ile Badoo hesap silme işlemlerini ayarlar bölümünden yürütmektedir. Kullanıcılar hesaplarını kapatmak için ayarlar bölümünün alt kısımlarına gelmelidir. Bu alanda zaten anında hesabı sil şeklindeki link görülmektedir.

Bireylerin Badoo hesap kapatma işlemlerini ertelemelerini ya da tekrar düşünmelerini isteyen firma, açılan yeni sekme üzerinden çeşitli tekliflerde bulunmaktadır. Kullanıcılar hesaplarını kapatmak konusunda kesin kararlıysalar yönlendirmeler ile hesabı sil de devam et butonlarına tıklayarak ilerlemelidir.

Site neden hesabın kapatılmak istendiğini soran son pencere ardından şifrenin yinelenmesini de istemektedir. Bu son iki adımı atan kullanıcılar için Badoo hesap silme işlemleri tamamlanmış olmaktadır.

Yorum yapın