Bezmialem Randevu İptal 2023

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi, İstanbul’da yer alan bir sağlık kurumudur. Adını Osmanlı İmparatorluğu’nun ilk kadın doktoru olan Bezmialem Valide Sultan’dan almaktadır. Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nin tıp dalı öğretim üyeleri tarafından yönetilen hastane, akademik araştırmalara ve uygulamalara önem vermektedir. Hastanede çeşitli branşlarda uzman doktorlar hizmet vermektedir ve birçok tıbbi tedavi seçeneği sunulmaktadır.

Sultan II. Mahmud’un eşi Bezmialem Valide Sultan’ın kurduğu vakfa ait olan Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, bünyesinde 4 adet hastane barındırmaktadır. Bu hastaneler;

  • Merkez Diş Hastanesi
  • Dragos Hastanesi
  • Fatih Ek Hizmet Binası
  • Eyüp Ek Hizmet Binasıdır.

Bu hastanelerin her biri tek web sitesi üzerinde yer almaktadır ve bu hastanelerden randevu almak için yine bu site kullanılmaktadır. Söz konusu web sitesi haricinde 0212 453 0 453 numarasından da randevu alınabilmektedir. Biz bu yazımızda Bezmialem randevu iptal işlemleri için size yardımcı olacağız.

Bezmialem Randevu İptali Nasıl Yapılır?

 Bezmialem randevu iptal işlemleri için öncelikli olarak ilgili hastanenin web sitesini ziyaret etmeli veya yukarıda belirttiğimiz çağrı merkezi numarasını aramalısınız. Bezmialem randevularının iptali için https://randevu.bezmialemhastanesi.com/ linkine tıklamalı ve sizden istenilen bilgiler ile randevu sayfası ekranına giriş sağlamalısınız. Burada randevularım kısmından ilgili randevuyu seçerek iptal etme işlemini başlatabilirsiniz. Bu aşamada en pratik yol hiç şüphesiz ki Bezmialem randevu iptal telefon numarası sayesinde hastane yetkilileri ile iletişime geçip, iptal işlemini gerçekleştirmektir.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde ki 4 hastane içinde iptal işlemleri aynı şekildedir. Yukarıda belirttiğimiz link aracılığı ile veya çağrı merkezi numarasını arayarak randevularınızı başarı ile iptal edebilmeniz mümkündür. Söz konusu hastane ile randevu haricinde iletişime geçmek için 0212 401 26 00 ​numarasını kullanabilirsiniz.

İNCELEYİN: Bezmialem Randevu Nasıl Alınır?

Yorum yapın