Bimcell Konuşma Paketi İptali

Bimcell, BİM’in 2015 yılı içerisinde Türk telekom işbirliği ile hayata geçirdiği GSM hizmetidir. BİMCELL bir market zincirinin gerçekleştirmiş olduğu ilk GSM şebekesi olma özelliğine sahiptir. Bimcell, abonelerine tarifeler ve paketler sunulmaktadır. Bu yazımızda BİMcell konuşma paket iptali hakkında bilgi vereceğiz.

Bimcell abonelerin ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda 2 adet konuşma paketi sunmaktadır. Bimcell konuşma paketleri için belli bir ücret tahsil etmektedir. Aşağıda konuşma paketleri ve ücretleri yer almaktadır.

  • Aylık her yöne 250 dakika için 12 TL ücret tahsil edilmektedir.
  • Aylık her yöne 500 dakika için 14 TL ücret tahsil edilmektedir.

Bimcell Konuşma Paketi İptali

Bimcell konuşma paketini kullanıcılar kişisel nedenler veya farklı nedenlerden dolayı iptal edebilmektedir. Bimcell konuşma paketi iptali sms ile kolayca yapılmaktadır. Bimcell konuşma paketleri her ay yenilenen bir pakettir. Abonenin hattında yeterli bakiye bulunması halinde konuşma paketi otomatik olarak yenilenir. Paket iptalinden kullanım sözü veya taahhüt bulunmadığı için herhangi cayma bedeli veya ek ücret alınmamaktadır. Peki bimcell konuşma paketi iptali nasıl yapılır?

  • Her yöne 250 Dakika konuşma paketi iptali için IPTAL250DK yazıp 4551’e gönderilmesi gerekmektedir.
  • Her yöne 500 Dakika konuşma paketi iptali için IPTAL500DK yazıp 4551’e gönderilmesi gerekmektedir.

Yorum yapın