Binance Hesabı Dondurma ve Kapatma

Kullanıcılar birkaç basit adım atmaları halinde Binance hesap dondurma ve kapatma işlemlerini tamamlayabilmektedir. Ancak işlemlerin istendiği gibi devam edebilmesi ve sonuç verebilmesi için birkaç husus önemsenmelidir. Örneğin hesapların kapanabilmesi için aynı IP adreslerinin kullanılması gerekmektedir. Kullanıcılar üye oldukları IP adresleri üzerinden sisteme tekrar giriş yapmadan kapatma işlemlerini gerçekleştirememektedir. Girişlerden sonra hesapların dondurulmadı ve kapatılması ise sadece birkaç dakika sürmektedir.

Binance Hesap Kapatma

Binance hesap kapatmak için kullanıcı girişleri neticesinde ayarlar menüsü açılmalıdır. Sonrasında ise hesap ayarları alt bölümüne geçiş yapılmalıdır. Sıralı şekilde gerçekleştirilen ilerlemeler neticesinde “Disable Your Account” yazısı üzerine gelinmelidir. Bu yazıya tıklanması halinde bireylerin hesapları dondurulmuş hale gelmektedir. Ancak işlemin tamamlanabilmesi için ekrana gelen onay butonuna basılması unutulmamalıdır.

Bireylerin Binance hesap dondurma ya da kapatma işlemlerini tamamlayabilmeleri açısından bir takım talepleri yerine getirmeleri istenebilmektedir. Bu durum tamamen kullanıcıların kimliklerini teyit etmek ve istenmeyen sonuçlara yol açmamak açısından gerekli görülmektedir. Öncelikle ilk kayıt olan IP adresi gerekliliklerin başında bulunmaktadır. Sonrasında ise kayıt olunan telefon numarası ya da e-posta adresi talep edilebilmektedir.

Talep edilen içeriklerin tamamının gönderimi şarttır. Gönderimlerde eksik ya da hatalı bilgi vermek kimlik doğrulamasının geçersiz olduğuna işaret edecektir. Böyle durumlarda ise kimlik doğrulama ya da taleplerin tümü yerine getirilene kara Binance hesaplarına dondurma ve kapanma uygulanamamaktadır.

Yorum yapın