Bip Hesabı Nasıl Kapatılır ?

Anlık şekilde ücretsiz mesajlaşma imkânı sağlayan uygulanmaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Bip de bu alanda hizmet sunumu yapan uygulamalardan biridir. Kullanıcıları için farklı imkânları da sunan uygulama oldukça pratik bir ara yüze de sahiptir. Fakat bireylerin ilgilerinin farklı mesajlaşma uygulamalarına takılması Bip hesap kapatma işlemlerinin araştırılmasına yol açmaktadır.

Bireylere çevreleri ile mesajlaşma imkânı veren farklı uygulamalara kıyasla Bip hesapları neredeyse anında kapanabilmektedir. Üstelik belli süre sonra hesapların yeniden uygulamaya açılması da mümkündür. Bip sistemi sadece kullanıcılarına odaklı olarak oluşturduğu hizmet politikası çerçevesinde hareket etmesi ile bilinmektedir. Sistemin imkânlarına karşın Bip üyelik silme işlemlerini yerine getirmek istediğinizden eminseniz anlatılacak olan adımları sırası ile takip etmeniz yeterli olacaktır.

Bip Hesap Silme

Bip uygulaması kendine has bir görünüme sahiptir. Hesap silme işlemleri de uygulama üzerinden halledilebilmektedir. Ancak bu akıllı cihazlardaki Bip uygulamasını kaldırmakla eş değer tutulmamalıdır. Çünkü hesapların silinmeden uygulamaların kaldırılması sade çevrimdışı kalınmasını sağlanmaktadır. Tam bir temizlik için önce hesapların silinmesi sonrasında uygulamaların cihazlardan kaldırılması gerekmektedir. Kullanıcılar Bip hesap silme işlemleri için uygulamadaki sol üst kısmındaki aracıdan menüyü açmalıdır. Menü içerisinde ayarlar bölümün bulunması sonraki adımdır. Ayarlar kısmında ise hesabım başlıklı ayrı bir pencere bulunmaktadır. Hesabım bölümüne giriş yapan kullanıcılar hesabımı sil, linkine basıp işlemlerini onaylayarak Bip hesaplarını silebilmektedir.

Yorum yapın