BiTaksi Hesabı Nasıl Kapatılır?

BiTaksi hesap işlemleri uygulama kaydı ile başlamaktadır. Bunun için kullanıcıların uygulamayı ücretsiz olarak indirmeleri istenmektedir. Sonrasında ise kayıt sayfası içinde talep edilen bilgilerin GSM numarası ile birlikte verilmesi gerekmektedir. Üyeliklerin tamamlanmasından sonra uygulama hizmet şartları kapsamında sorunsuz bir kullanım garantisi vermektedir. Ancak bireylerin teksi kullanım ihtiyaçları zaman içerisinde sona erebilmektedir. Bu gibi durumlarda BiTaksi uygulaması üyeliklerin silinmesi gibi bir imkân da tanımaktadır. 

BiTaksi Hesap Kapama

Günümüzde bazı uygulamalarda hesap kapatma işlemleri sırasında çeşitli sebepler istenmektedir. Ancak kullanıcılar BiTaksi hesap silme işlemlerini yaparken hiçbir mazeret göstermek zorunda değillerdir. Bu konuda iki farklı yol haritasını kullanmak mümkündür. Ancak öncesinde bir şeyin bilinmesi gerekmektedir. Bireyler bazen uygulamayı cihazlarından kaldırdıklarında iyeliklerinin otomatik şekilde silindiğini düşünmektedir. Ancak bu yanlıştır. Üyeliklerin silinebilmesi için anlatılacak olan adımların izlenmesi sonrasında uygulamaların cihazlardan kaldırılması gerekmektedir.

BiTaksi hesap kapatmak için uygulama üzerinden hesabım bölümüne gelinmelidir. Sonrasında ise sırası ile bilgilerim ve yarlar kısımları açılmalıdır. Ayarlar alanında üyeliklerin iptal edilebilmesi için “Üyelik İptal” yazısı vardır. Kullanıcılar bu yazıya tıklamaları halinde bir onay ekranı cihazlarda görünmektedir.

Onaya basılması halinde uygulamadan otomatik olarak çıkış yapılarak üyeliklerin silinmesi sağlanmış olmaktadır. Bu yolu tercih etmeyen kullanıcılar için müşteri hizmetleri de üyelik iptallerinde yardımcı olmaktadır. BiTaksi müşteri hizmetleri numarası 0850 333 47 00 şeklindedir.

Yorum yapın