Biyoner Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Biyoner üyelikleri sayesinde web üzerinden para kazanımı sağlanmaktadır. Site içerisinde; İddaa, Milli Piyango, Spor Toto ve TJK gibi alt kategoriler yer almaktadır. Üyeler, hesaplarına para yatırmalarının ardından istekleri miktarda kupon yaparak para kazanımlarına başlayabilmektedir. Ancak zaman içinde kişisel nedenler ya da maddi durumlar yüzünden üyelikler iptal edilmek istenebilmektedir. Bunun için de site içerisinde hesap sistemleri üzerinden hareket edilmesi gerekmektedir.

Biyoner Üyelik İptali

Kullanıcıların Biyoner üyelik iptali için siteye kullanıcı girişi yapmaları şarttır. Bu kapsamda şifre bilgilerini unutmuş olan kişilerin öncelikle şifre hatırlatma sistemine başvurmaları gerekmektedir. Şifremi umuttum bölümüne tıklanarak kullanılabilen sistem sayesinde e-posta adresleri aracılığı ile yeni bir şifre edinimi sağlamak mümkün hale gelmektedir. Sonraki aşamada siteye üye girişi yapılmalı ve “Hesabım” başlığı üzerine gelinmelidir.

Bireyler Biyoner hesap kapatma işlemlerinde sonraki adımda “Kişisel Bilgilerim” başlığını açmalıdır. Bu alanda “Üyeliğinizi dondurmak istiyorsanız tıklayınız.” yazısı bulunmaktadır. Sonraki dönemlerde siteye geri dönüş yapabileceğini düşünen kullanıcıların bu yazıya tıklamaları gerekmektedir. Böylece kullanıcılar belirleyecekleri zaman dilimleri içinde hesaplarını kapatmış olacaklardır.

Süresiz şekilde hesap kapatmak için ise yine aynı sayfada bulunan “Hesabınızı iptal etmek için tıklayınız.” Yazısına tıklanmalıdır. Üyelik iptallerinden önce hesaplarda para varsa çekilmesi önerilmektedir. Ayrıca süresiz iptaller sonrasında pişman olma gibi hallerde üyelik bilgileri müşteri hizmetlerine iletilerek hesaba yeniden erişim sağlanabilmektedir.

Yorum yapın