Blablacar Üyeliği Nasıl Kapatılır ?

Araç sahiplerinin ve yolculuk arayışı içerisinde olanların uğrak adresi Blablacar olmuştur. Bu uygulama sayesinde araç sahipleri yolculuklarını hem gelir elde ederek hem de yalnız kalmayarak geçirebilmektedir. Aynı şekilde yolculuk yapmayı düşünenler de çok daha uygun fiyat aralıkları ile bu imkanı bulabilirler. Bu sayede kara, demir ve hava yolu ile ulaşım yapmak için firmalara yüksek miktarlarda para ödemek zorunda kalmazlar. Yol arkadaşlığı için birebir olan bu site üzerinde üyelik işlemleri tamamlanmalıdır. Üyeliklerin tamamlanmasının ardından uygulama özgürce kullanılabilir ve tercih edilebilir. Uygulama içi memnuniyeti bulamayan üyeler ise Blablacar hesap silme yöntemi sayesinde bu taleplerini sonuca kavuşturabilir. Zorluk çıkartmayan yapısı ile birlikte firma, üyelikleri anında silme onayı vermektedir. Bu yüzden de çokça beğenilir ve kullanılır.

Blablacar Üyelik İptali

Blablacar üyelik kapatmak için öncelikli şart uygulamaya giriş yapmaktadır. İnternet sitesi üzerinden veya aplikasyon vasıtasıyla hesaba erişim sağlanmalıdır. Ardından kişinin profiline ulaşım sağlaması zorunludur. Erişim sağlandıktan sonra kişi sol alt bölümde yer alan hesabımı kapat bölümü ile Blablacar üyelik iptali talebini verebilir. Site içerisinde üyeliğini sonlandırma talebi verenler geri dönüş almak amacıyla nedenlerini de belirtebilir. Bu sayede daha yapıcı bir süreç geçer ve memnuniyet sağlanmaya çalışılır. Talep edildiği taktirde düzeltmeler sonucunda kişi tekrardan üyelik açabilir. Kapattığı taktirde ise Blablacar üyeliği kalıcı olarak verilerden silinmiş olur.

Blablacar Üyeliği Nasıl Silinir?

Blablacar hesabınıza giriş yaptıktan sonra https://www.blablacar.com.tr/dashboard/profile/remove bağlantı adresine tıklayarak karşınıza gelen ekranda size sorulan 3 adet soruyu cevaplayarak hesabınızı kolayca silebilirsiniz.

Hesabınızı neden silmek istediğinizi, blablacar uygulamasını tavsiye edip etmediğinizi ve neleri geliştirebilecekleri yönündeki soruları cevapladıktan sonra “Hesabımı Kapat” butonuna tıkladığınız da hesabınız başarılı bir şekilde silinecektir.

Yorum yapın