Booking Hesabı Nasıl Silinir?

Sıklıkla seyahate çıkan ve bilmediği yerlere gitmek zorunda kalan insanların en büyük sorunlarından biri istedikleri gibi konaklama adresi bulmaktır. Günümüzde kullanılan uygulamalar bu sıkıntıyı tam olarak ortadan kaldırabilmektedir. Bireyler uygulamalara ücretsiz bir üyelik yaptırarak yurtiçi veya yurtdışı olması fark etmeksizin girdikleri yerlerdeki otellerden otel fiyatlarına kadar tüm dökümleri alabilmektedir. Booking, sayılan sistemleri anında kullanıcılarına sağlayan kaliteli uygulamalardan biridir.

Booking kullanıcıları zaman içerisinde eskisi kadar seyahat etmediklerinde uygulamayı silip hesaplarını kapatmak istemektedir. Ya da sektörde farklı sitelerin kullanımı da Booking hesap silme işlemlerinin gündeme gelmesine neden olmaktadır. Bireylerin nedenleri ne oluşa olsun gerekli olan işlemlerin eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi sayesinde Booking hesaplarının silinmesi mümkün olmaktadır. Özellikle mobil kullanıcılar hesap silme işlemlerini gerçekleştirmeden uygulamayı cihazlarından kaldırmamalıdır. Bu şekilde hareket eden kullanıcılar sadece cihazlarında uygulamayı görmemektedir.

Booking Hesabı Nasıl Kapatılır?

Booking hesabı kapatmak için ilk aşamada uygulamanın açılması gerekmektedir. Uygulamayı açan kullanıcılar ekranlarının sağ kısmında ok işaretine benzer bir simge görmektedir. Alt menü seçeneklerinin ortaya çıkabilmesi için bu kısma basılmalıdır. Silme işlemlerinde kullanılacak alt menü seçeneği hesap silmedir. En alt bölümde olan yazıya basan kullanıcılar için bir onay istemi gündeme gelmektedir. Kullanıcılar sitenin kendilerinden istediği onay tuşuna da basmalarından sonra Booking hesaplarını kesin bir şekilde silerek sonrasında uygulamayı da kaldırabilmektedir.

Yorum yapın