Btcturk Üyelik İptali ve Hesap Kapatma

Btcturk, 2013 yılı içerisinde Türkiye’de kurulmuş bir platformdur. Btc Türk ile dijital para olan kripto paraları alım satım işlemi Türk lirası cinsinden yapılmaktadır. Kripto para borsası platformu olan BtcTurk üyeliği resmi web sitesi ve mobil uygulama üzerinden gerçekleştirilmektedir. Btcturk’ün ayrıca birde btcturk pro üyeliği de bulunmaktadır. Kullanıcılar btcturk ve btcturk pro üyeliklerini belli bir neden ileri sürmeden iptal etme hakkında sahiptir. Bizde bu yazımızda sizler için Btcturk ve btcturk pro üyelik iptali ve hesap kapatma hakkında merak edilen bilgileri vermeye çalışacağız.

Dijital para piyasasını takip etmek ve alım satım işlemini yapmak isteyen bir insan kripto para borsasına sahip platformlara üye olmak ve hesap açmaları gerekmektedir. Kripto paralar dünya piyasasında genelde dolar cinsinden alınıp satılmaktadır. Ancak Türk lirası üzerinden alım satım yapmak isteyen kişiler Türkiye’de yer alan platformları tercih etmektedir. Btc turk ve btcturk pro platformları da bunlar arasında yer almaktadır. Kişiler Bu platform üzerinde kripto para alım satım işlemini gerçekleştirebilmek için öncelikle hesap açmaları ve üye olmaları gerekmektedir. Yapılan üyelik kullanıcının isteği ve talebi doğrultusunda iptal edilebilir veya hesap kapatılabilir. Biz sizlere tam olarak bu konuda yardımcı olacağız.

Btcturk üyelik İptali ve Hesap Kapatma

Btctürk ve btcturk pro aynı şirkete ait platformlardır. Bu neden üyelik iptali ve hesap kapatma işlemi aynı yollarla yapılmaktadır. Her kullanıcı üyelik iptali ve hesap kapatma hakkında sahiptir. Btctürk ve btctürk pro üyelik iptali için kullanıcılar herhangi bir neden sunmak zorunda değildir. Üyelik iptali yapacak kişilerin sahip oldukları resmi hakları Btcturk ve btcturk pro resmi web sitesi üzerinden öğrenebilmektedir. Bizimde tavsiyemiz sizleri sözleşmeye göz atarak sahip olduğunuz hakları öğrenmenizdir.

Btcturk ve btcturk pro üyelik iptali, hesap kapatma işlemleri destek@btcturk.com üzerinden yapılmaktadır. Sizlere vermiş olduğumuz adres üzerinden şirket ile iletişime geçerek üyelik iptali ve hesap kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Biraz daha detay verecek olursak, destek@btcturk.com adresine Btctürk veya btctürk pro üyelik yaparken vermiş olduğunuz e-mail adresi üzerinden bir mail yollamanız gerekmektedir. Mail içerisinden üyeliğinizi iptal etmek veya hesabı kapatmak istediğinizi belirtmeniz durumunda şirket sizlere en kısa sürede geri dönüş yaparak sizleri bilgilendirecektir. Btctürk üyelik iptali ve btctürk pro hesap kapatma işlemlerinde sahip olduğunuz haklar üyelik esnasında onayladığınız sözleşme içerisinde yer almaktadır. Üyelik iptali ve hesap kapatma işlemleri sırasında şirkete destek@btcturk.com adresi üzerinden yollayacağınız mail içerisinde sürenin ne kadar süre zarfı içerisinde gerçekleşeceğini bilgilerin tam olarak ne zaman silineceğini de sormanızda fayda bulunmaktadır. Ayrıca sizlere vermiş olduğunuz adres üzerinden Btctürk ve btctürk pro hakkında merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Umarım yazımız sizlere faydalı olabilmiştir. Dilerseniz aşağıdaki yorum kısmına da merak ettiğiniz konuları yazabilirsiniz.

“Btcturk Üyelik İptali ve Hesap Kapatma” üzerine 2 yorum

Yorum yapın