Bulutfon Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Son yıllarda farklı telekomünikasyon şirketleri kurulmaya başlanmıştır. Bu şirketler arasında en dikkat çekici olanlarından biri de Bulutfon olarak kendini göstermektedir. Bulut tabanlı olması ile diğer sistemlerden oldukça farklı algılanan Bulutfon, kullanıcılarına değişik fırsatlar yaratması ile de bilinmektedir.

Kullanıcıların Bulutfon abonelik iptali konusunda farklı adımlar atmaları istenebilmektedir. Bazı işlemler online sistemler üzerinden yapılabilirken bazıları için yazılı beyan şartı konulmuştur. Bireylerin yazılı beyan, bir başka deyişle dilekçe sunarak iptal ettirebildikleri aboneliklerinde numara taşıma işlemleri söz konusudur. Yani bireyler farklı operatörden Bulutfon ‘a geçiş yapmaları sonrasında firmaya beyanını ileten bir dilekçe yazmadan aboneliklerini iptal edememektedir.

Bulutfon Abonelik İptal İşlemleri

Bulutfon üyelik silme işlemleri için paketlere göre değişen sistemler de bulunmaktadır. Kullanıcılar gerekli olan şartların yerine getirilmesinden sonra santral iptallerini santral paketlerini yönet menüsü içerisinden yapabilmektedir. İptalin onaylamasından sonda var olan numaraların normal şekilde kullanımına devam edilebilmektedir. Bu alanda değişen sadece artık o numaralarda santral hizmetinin olmamasıdır.

Biletlerin Bulutfon santral iptali yapabilmeleri için hesaplarında borç olmaması gerekmektedir. Borcu olan kullanıcıların öncelikle borçlarını kapatmaları bu işlemler için bir esastır. Aynı şekilde abonelerin bakiyeleri eksiye düştüğünde de herhangi bir iptal işlemlerine onay verilmemektedir. İptali onaylanan abonelerin sistemde kayıtlı olan konuşmaları ya da bilgileri otuz gün içerisinde tamamen ve geri dönüşsüz olarak silinmektedir.

Yorum yapın