Busuu Aboneliği Nasıl Kapatılır

Dil öğrenmek ya da öğrenilen farklı diller üzerinden pratik yapmak son yıllarda geçmişe oranda daha kolay şekilde gerçekleşebilmektedir. 2008 yılında kurulmuş olan ve zaman içerisinde kendini oldukça geliştiren busuu da bu amaçla ortaya çıkarılmış sosyal ağlar arasındadır.

Kullanıcıların busuu ile farklı dillerini geliştirmeleri mobil uygulamalar üzerinden de mümkün olmaktadır. Ancak sistemin tüm özelliklerine erişim sağlayabilmek için belli ücretler çerçevesinde abonelikler alınması şarttır. Bu da gerek maddi sorunlar gerek artık ihtiyaç duyulmaması gibi nedenler yüzünden busuu abonelik iptalini gündeme getirmektedir. Ancak kullanıcıların aboneliklerini iptal ettirmeleri kolayca gerçekleştiği için bu bağlamda bir sıkıntı yaşanmamaktadır.

busuu Abonelik İptalleri

Kullanıcıların busuu üyelik silme işlemleri için üyeliklerini nasıl yaptıkları önem arz etmektedir. Eğer ki internet sitesi ile üyelik alınmışsa https://www.busuu.com/tr adresine üye girişi yapılması gerekmektedir. Sonrasında ise ayarlar bölümündeki abonelik kısmından abonelikler iptal edilmelidir.

busuu abonelik silme işlemleri aboneliklerin mobil cihazlardan alınması neticesinde farklı şekillerde kendini göstermektedir. Uygulamayı Google Play ile kullanan bireyler için https://support.google.com/googleplay/answer/7018481 adresini ziyaret etmek aboneliklerini sonlandırmak konusunda gereken açıklamaya erişim sağlamalarını garantilemektedir. Uygulama kullanımlarını Apple üzerinden gerçekleştiren bireyler ise https://support.apple.com/en-gb/HT202039 adresini ziyaret etmelidir. Ya da kullanıcılar cihazlarında yükü olan uygulamaları açarak busuu ismini bulmalıdır. Uygulamanın üzerine uzun basılmasının ardından aboneliği iptal et şeklindeki butona basılarak işlemler sonlandırılmalıdır.

Yorum yapın