Çanakkale Truva Bilet İptali ve İadesi

Çanakkale Truva Turizm bilet rezervasyonu, alımı ya da iptali için farklı alternatifleri bulunan firmalar arasında yer almaktadır. Firma, kaliteli otobüs filosu ve geniş güzergâh listesi işe birlikte hizmet sunumlarına devam etmektedir. Müşteriler bilet rezervasyonlarında ve alımlarında web sitesi üzerinden hareket edebilmektedir. Bu sayede acentelere gitmek zorunda kalmadan hem otobüslerin dolu ya boş oldukları anlaşılabilir hem de istenen koltuklar satın alınabilmektedir. Çanakkale Truva Turizm aynı kolaylıkları bilet iadesinde de göstermektedir.

Çanakkale Truva Bilet İptal Şartları

Bireylerin Çanakkale Truva Turizm bilet iptali için yasalarda belirlenmiş olan haklarını rahat bir şekilde kullanmaları mümkündür. Bu kapsamda iptallerin sefer saatine ne kadar zaman kala yapıldığı önemlidir. Çünkü bu zaman aralıkları iptal neticesinde para iadesi yapılıp yapılmadığının belli olmasını sağlamaktadır. Müşteriler sefer saatine 12 saat öncesinde başvuruları ile biletlerini iptal ettirmeleri halinde bilet iadesi yerine aldıkları biletler açık bilete dönüştürülmektedir.

Çanakkale Truva bilet iadesi yapılabilmesi için işlemlerin sefer saatinden en az 24 saat öncesinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu şekilde gönderilen talepler kapsamında müşteriler iptal ettirmiş oldukları biletlerinin paralarını da geri almaktadır. Ancak bahsedildiği gibi 12 saat öncesindeki iptallerde açık bilet uygulaması kullanılmaktadır. Uygulamada açığa alınan biletlerin o tarih ile birlikte başlayan altı ay içerisinde değerlendirmesi gerekmektedir. Aksi hallerde biletin kullanılabilirliği sona ermektedir.

Yorum yapın