Çek Cumhuriyeti Vize Randevu İptali

Diğer Schengen ülkelerinde olduğu gibi Çek Cumhuriyetinde de Schengen vizesi ile seyahat edebilmeniz mümkündür. Eğer bu vizeye sahip değilseniz Çek Cumhuriyeti vizesi alarak da vize sorununu çözebilirler. Çek Cumhuriyeti vize randevu iptali ile birlikte Çek Cumhuriyeti vize randevusu alma konularını detaylı bir şekilde inceleyelim.

 Çek Cumhuriyeti Vize Randevu Alma

Türkiye dahil hemen tüm ülkelerin vatandaşları konsolosluktan vize başvurusu yapmak yerine anlaşmalı kurumların web siteleri üzerinden bu işlerini halletmektedir. Bunun nedeni hem konsolosluğa kadar gitmemek hem de çok kısa süre içerisinde randevunun alınmasıdır. En önemlisi herhangi bir maddi beklentilerinin olmamalarıdır. Bu şirketlerden en iyisi de hiç şüphesiz ki VFS Glogal şirketidir. Bu şirket aracılığı ile birlikte randevu işinizi jet hızı ile halledebilmeniz mümkündür. https://row1.vfsglobal.com/GlobalAppointment/Account/ buradan bir üyelik açmanız ilk aşamada yeterli olacaktır. Sonrasında randevu işleminizi de halledebileceksiniz.

Çek Cumhuriyeti Vize Randevu İptali Nasıl Gerçekleşir?

Çek Cumhuriyeti vize randevu iptali işlemlerinizi de VFS Global şirketinin resmi sitesinden halledebilmeniz mümkündür. Bunun için yukarıda verdiğimiz link üzerinden üyelik girişi yapmalı ve panel üzerinden iptal etme işlemi gerçekleştirilmelidir.

Randevu iptali gerçekleştirmeden önce kullanıcı bilgilerinizin eksiksiz olmasına dikkat ediniz. Eğer şifre ile ilgili bir problem var ise şifremi unuttum kısmından şifre yenileme talebinde bulunabilir ve sorunsuz bir giriş sağlayabilirsiniz. İptal işlemlerini konsolosluğun ilgili birimlerinden de yapabileceğinizi belirtelim.

Yorum yapın