CIA Caller Identification App Numara Silme

Akıllı cihazlar pek çok yeni uygulamanın bir anda popüler olmasını sağlamaktadır. CIA Caller Identification App de akıllı cihazların sıklıkla kullanılmaya başlanmasından sonda popüler olmuş bir uygulamadır. Uygulamanın isminde CIA geçmesi pek çok bireyin bu uygulamanın CIA ile alakalı olduğunu düşündürmektedir. Ancak uygulama CIA’den tamamen bağımsızdır.

Bireyler CIA Caller Identification App sayesinde kullanıcılar rehberlerine kayıtlı olmayan numaraları da öğrenebilmektedir. Bu uygulamanın yüklü olmadığı bireylerin rehberlerindeki bireylerde uygulama yüklü ise otomatik olarak onların numaraları da uygulamaya aktarılmaktadır. Bu nedenden ötürü CIA Caller Identification App numara silme işlemleri gündeme gelmektedir.

CIA Caller Identification App Uygulamasından Numara Nasıl Silinir?

Uygulamanın pek çok telefon numarasını sisteminde bulundurması CIA Caller Identification App numara silmek için özel bir sayfa açılmasını sağlamıştır. Uygulama bu sayede cihazlarında uygulamanın bulunmadığı bireylere numaralarını sisteminden kaldırmak hakkı vermektedir. Kullanıcıların maksimum on dakika süren işlemler neticesinde uygulamadan numaralarını silmeleri mümkündür.

CIA Caller Identification App numara silme işlemleri için https://cia-app.com/self-service/numarami-sil/ sayfası açılmalıdır. Açılan sayfada bireylerin numaralarını yazacakları bir form bulunmaktadır. Bu alana numara yazmak herhangi bir güvenlik sıkıntısı doğurmamaktadır. Kullanıcılar numaralarını yazıp “Ben Robot Değilim” yazısının yanındaki kutucuğu doldurmalıdır.

Ardından “Numaramı Sil” butonuna basılması işlemleri sona erdirmektedir. İlerideki dönemlerde siteye mail atarak uygulamanın veri tabanına numaraların yeniden eklenmesi sağlanabilmektedir.

Yorum yapın