Çiçeksepeti Sipariş İptal ve İade İşlemleri

Çiçeksepeti, içerisinde başta çiçek olmak üzere pek çok farklı hediye ürününü barındıran bir internet sitesidir. Sitenin Türkiye içerisinde farklı işbirlikleri bulunmaktadır. bu sayede kullanıcılar hediye göndermek istedikleri kişilere online sistemler üzerinden bir hediye seçip ürünlerine farklı notlar ekleyerek gönderebilmektedir.

Çiçeksepeti, gelişmiş imkânları sayesinde kullanıcılarına hem iptal hem de iade şansı sunmaktadır. Bu sayede bireyler siparişleri üzerinde söz hakkı edinebilmektedir. Çiçeksepeti iptal ve iade için farklı şartların meydana gelmesi gerekmektedir. Sayılan şartların oluşmaması hem iptali hem de iadesi olanaksız hale getirmektedir.

Çiçeksepeti İptal ve İade Şartları

Kullanıcılar Çiçeksepeti ürün iptali için sipariş takip sayfası üzerinden hareketlerini gerçekleştirmelidir. Bir ürünün iptal edilebilmesi için henüz hazırlık aşamasına alınmamış olmalıdır. Bu sayede işlemler kısa süre içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Site üyeleri ürün iptalleri için doğrudan çağrı merkezleri ile iletişime de geçebilmektedir. Müşteri temsilcileri ürünlerin iptal olması konusunda kullanıcılara yardımcı olabilmektedir. Kargoya verilen ürünlerin teslim alınmaması neticesinde de 1 ila 3 iş günü içerisinde ürün iadesi gerçekleşebilmektedir.

Çiçeksepeti ürün iadesinde kullanıcıların iade kodu almaları gerekmektedir. Bu kod kargoya verilen ürünlerde bulunmaktadır. Bireyler sahip oldukları iade kodu çerçevesinde işlemlerini gerçekleştirebilmek için siparişlerim sayfasını açmalıdır. Sonrasında ise ürünü iade et linkine tıklanmalıdır. Bireyler satın almış oldukları ürünü eksiksiz olarak Yurtiçi Kargo bayilerine ulaştırarak iadelerini tamamlayabilmektedir.

“Çiçeksepeti Sipariş İptal ve İade İşlemleri” üzerine 2 yorum

Yorum yapın