CK Boğaziçi Aboneliğini Kapatma

CK Boğaziçi Abonelik, İstanbul şehrinin Avrupa Yakası’nda bulunan bir tedarik firmasıdır. Abonelerine Türkiye çapında yaklaşık %8 olan üye potansiyeli ile hizmet verir. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu onaylı çalıştığı ve onaylı olarak satış tarifeleri vasıtasıyla hizmet verdiği bilinmektedir. Elektrik Perakende Satış ve aracılık firması olarak dikkat çekmeyi başaran bu kuruluş bünyesinde birçok farklı abone bulunmaktadır. CK Boğaziçi abonelik iptali yaptırmak isteyen kişiler üyelikte olduğu kadar iptal sürecinde de son derece rahattır. Çünkü süreç hızlı işler ve tamamlanır.

CK Boğaziçi Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Ck Boğaziçi Abonelik kapatma işlemi sadece merkezler üzerinden yapılmaktadır. Yani abonelerin telefon veya faks yolu ile abonelik kapatma işlemi yapması mümkün değildir. İstanbul bölgesinde 26 farklı yerde bulunan merkezler üzerinde bu işlem tamamlanabilir. Bu sayede semtlerde yer alan merkezler vasıtasıyla ulaşım zorluğu yaşanmaz. Ev abonelikleri için ayrı, iş yeri için abonelikleri için ayrı gereklilikler mevcuttur. CK Boğaziçi ev abonelik iptali için son aya ait olan bir elektrik faturasının götürülmesi gerekmektedir.

Aynı zamanda abonelik başlatırken verilen güvence bedelinin geri alınabilmesi adına banka hesap numarası götürülmelidir. Bu iki kriterin yanı sıra kişlerin kimlik fotokopisi de zorunludur. Bu belgeleri götürerek iptal formu doldurulmalıdır. Formun doldurulmasının ardından 7 gün içerisinde güvence bedeli belirtilen banka hesap numarasına yatırılır ve üyelik sonlandırılır.

Yorum yapın