Colorful Black Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Akıllı cep telefonları gelişmiş seçenekleri sayesinde artık profesyonel olarak fotoğraflar çekilmesine olanak tanımaktadır. Üstelik fotoğraflar vat olan aplikasyonlarla birlikte farklı görünümler de kazınabilmektedir. Colorful Black abonelik karşılığında elde edilebilen IOS uygulamalarından biridir. Bu uygulamanın en büyük özelliği fotoğraflara profesyonel siyah – beyaz efekti yapabilmesidir. Üstelik değişimler neticesinde fotoğraflarda rötuş olanakları da kullanılabilir hale gelmektedir.

Colorful Black Abonmanlık İptalinde Aşamalar

Uygulama kullanımında bireylerin aylık ödemeler yapmaları istenmektedir. Aylık ödemeler yüksek fiyatlardan oluşmamasına karşın bazı kişilerin uygulama kullanım sıklıkları düşebilmektedir. Bundan kaynaklı olarak da Colorful Black aboneliği nasıl iptal edilir, hakkında araştırmalar yapılmaya başlanmaktadır. Apple kullanıcıları için abonelik iptallerinin tümünde geçerli olan bir sistem hazırlanmıştır. Colorful Black uygulaması da hazırlanmış olan sistem üzerinden rahatlıkla abonmanlık iptali yaptırabilmektedir.

Colorful Black abonelik iptali için kullanılan cihazların ayarlar bölümlerinin açılması istenmektedir. Bu alanda iTunes ve App Store içerikleri yer almaktadır. Kullanıcı şifresi iler erişim sağlanabilen bu alan aynı zamanda güvenlik garantisi de sunmaktadır. Bireyleri şifreleri ile girişleri neticesinde aboneliklerini iptal ettirmek istedikleri için açılan yeni sayfadaki abonelikler başlığını bulmalıdır.

Abonelikler başlığı içinde ise Colorful Black uygulaması seçilmelidir. İptal işlemlerinin son aşamasında sayfanın alt kısımlarında yer alan aboneliği iptal etme bölümüne dokunulmalıdır. Sonrasında verilen onaylar kapsamında Colorful Black uygulamasının abonelikleri iptal edilmiş olacaktır.

Yorum yapın