D-Smart Aboneliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

D-Smart, Doğan yayın grubu tarafından 2006 yılında kurulmuştur. 10 Şubat 2007 yılında hizmete giren dijital yayın platformu TÜRKSAT 3A ve TÜRKSAT 4A uyduları üzerinden yayınlarını yapmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda firma Demirören Holding tarafından satın alınmıştır. Bir televizyon ağı olan bu şirket kullanıcılarına hızlı bir şekilde hizmet verme amacıyla kurulmuş ve bünyesinde birçok televizyon kanalını barındırmaktadır.

D-Smart müşterileri başka bir alternatif dijital yayın platformu kullanmak istediklerinde veya başka sebeplerden ötürü D-Smart üyelik kapatma talebinde bulunabilmektedir. Bunun için kullanıcılar bu işlemlerin nasıl gerçekleşeceğini merak etmektedir. Kullanıcılar D-Smart üyelik silme işlemleri için belirli noktalara başvuru yaparak bu işlemlerinin gerçekleşmesini sağlayabilmektedir.

D-Smart Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

D-Smart kullanan müşteriler memnuniyetsizliklerinin sonucunda veya başka nedenlerden dolayı aboneliklerini iptal ettirebilmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar üyeliklerinin hızlı bir şekilde iptal edilmesi için birçok yönteme başvurabilmektedir.

D-Smart üyelik silme işlemi yapmak isteyen kullanıcılar abonelik fesih işlemleri için D-Smart bayilerine giderek burada işlemlerini yapabilmektedir. Bunun yanında müşteriler 0 212 478 03 33 Belgegeçer numarasına faks göndererek işlemlerini yerine getirebilmektedir. Bunun yanında kullanıcılar PK: 138 Şişli İstanbul adresine belgelerini göndererek iptal talebinde bulunabilmektedir.

D-Smart üyelik iptal işlemi için kullanıcılar fesih dilekçesinde TC Kimlik numaralarını, D-Smart üyelik numaralarını veya ADSL Hesap numarası bilgilerini, günce kullanılan telefon numaralarını ve imzalarını bulundurmaları gerekmektedir. Bunun yanında kullanıcıların Kimlik fotokopisinin de belge içinde ek olarak göndermeleri gerekmektedir. Bütün bu işlemlerden sonra müşterilerin D-Smart abonelik iptali gerçekleşecektir.

Yorum yapın