Decathlon Ürünlerinde İptal ve İade İşlemleri

Decathlon hem büyük mağazalarında he de internet mağazalarında spor üzerine aranan her türlü malzemenin bulunabildiği adreslerden biridir. Kendi markalarının yanı sıra dünya markalarını da satan adres, müşteri memnuniyeti konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Bu sayede adres üzerinden alışveriş yapan bireyler iptal ya da iade gibi isteklerine yanıt alabilmektedir.

Bireyler Decathlon iptal ve iade işlemlerinde her daim sitede de bulunan müşteri ilişkiler ekibi ile görüşme sağlamalıdır. Ekibe ulaşılabilecek telefon numarası 0850 532 33 22 şeklindedir. Hafta içlerinde 08:30 ve 20:00 saatleri arasında çalışan müşteri ilişkileri hafta sonlarında ise 10:00 ve 20:00 saat dilimleri arasında aktiftir.

Decathlon İptal ve İade İşlemlerinde Süreler

Bireylerin Decathlon sipariş iptali için ürünlerinin halen hazırlık aşamasında olması gerekmektedir. Hazırlık aşamasını geçmiş olan ürünler özellikle kargoya verilmelerinden sonra iptal edilememektedir. Bu neden yüzünden hatalı siparişlerde ya da farklı bir alışveriş yapılmak istendiğinde anında müşteri ilişkileri ile irtibat kurulmalıdır. İptallerden sonraki ilk 7 iş gününde geri ödemeler yapılmaktadır.

Decathlon sipariş iadesi bir aya kadar yapılabilmektedir. İadelerde kullanıcıların öncelikle www.decathlon.com.tr adresinde yer alan hesaplarına giriş yapmaları gerekmektedir. Sonrasında ise iade etmek istenen siparişe gelinerek iade talebi hazırlanmalıdır. Talebin hazırlanmasından sonra ürün paketlenerek faturası ile birlikte sitenin internet adresine gönderilmektedir. İnternet üzerinden alınan ürünlerin değişim ve iadesi mağazalardan da yapılabilmektedir.

Yorum yapın