Deniz Butik Üyelik İptal Etme, İade Ve Değişimi

Deniz Butik Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Deniz Butik adıyla denizbutik.com ve perakende mağazaları olarak hizmet vermektedir. Deniz Butik http://www.denizbutik.com adresinden Online alış veriş hizmeti vermektedir. Resmi siteye üyelik yaparak avantajlardan ve indirim fırsatlarından yararlanılmaktadır. Bu yazımızda Deniz Butik üyelik iptal etme, iade ve değişimi hakkında bilgi vereceğiz.

Deniz Butik İade ve Değişim

Deniz butik resmi web sitesinde satın alınan ürünler kullanılmamış olma şartı ile değiştirilebilmektedir. Değişim fatura tarihinden sonraki 15 GÜN içerisinde yapılmalıdır. Değişim işlemlerinde kargo ücretleri Deniz Butik’e aittir. Deniz Butik sürat kargo ile anlaşmalıdır. Diğer kargo şirketlerinden yapılan karşı ödemeli gönderilmiş kargolar kabul edilmemektedir.

Kargo ücreti Deniz Butik tarafından karşılanacak olan ürünler sürat kargo şubelerine gidilerek ” 1039073049 ” karşı ödeme kodu ile değişimi yapılacak ürün gönderilmelidir.

Ürün veya ürünleri değişimini yapmak isteyen müşteriler ürün / ürünlerin faturasını, faturanın üzerinde yazılı olan merkez adrese göndermeleri gerekmektedir. Bu işlem yapıldıktan sonra değiştirilecek ürünün belirlenmesi için Deniz Butik resmi web sitesine girerek değişim siparişinin oluşturulması gerekmektedir. Resmi web sitesi üzerinden online alış veriş yaparak istenilen ürünler sepete eklenir. Ödeme kısmında KAPIDA ÖDEMELİ’yi seçip, sipariş notu bölümüne “DEĞİŞİM BAKİYEM VAR” yazılması gerekmektedir. Değişim siparişlerinde ürünlerin toplam tutarı gönderilen ürün / ürünlerin tutarından yüksek ise kalan tutar KAPIDA ÖDEME olarak yansıyacaktır. KAPIDA ÖDEMELİ KARGO ÜCRETİ 4,99 TL’dir.

TUTAR FARKI OLAN TÜM KARGOLARA 8 LİRA KARGO ÜCRETİ YANSITILMAKTA VE ALICI TARAFINDAN KARŞILANMAKTADIR.

Unutulmaması gereken nokta değişim işlemlerinde fatura ibrazı kesinlikle zorunludur. Abiye, aksesuar ve outlet grubunda bulunan ürünlerde değişim yapılmamaktadır. Değişim ve iade işlemlerinde detay bilgi almak için 0850 888 0 369 Deniz Butik müşteri hizmetleri aranmalıdır.

Deniz Butik Üyelik İptal Etme

Üyelik iptal etmek için destek@denizbutik.com adresi veya 0850 888 0 369 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak üyeliği iptal etme talebinde bulunarak üyelik iptali gerçekleştirebilir.

Sipariş ayıplı / defolu / yanlış gönderilmiş ne yapılmalıdır?

Bu tür durumlarda sipariş kargo görevlisi tarafından adrese ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce kesinlikle dış ambalajda ve pakette hasar kontrolü yapılmalıdır ve herhangi bir hasar görülmesi durumunda ” Durum Tespit Tutanağı ” hazırlatılmalıdır. Kargo görevlisine tutunak hazırlatılmalıdır.

Sipariş tesliminin ardından sonra hasarın fark edilmesi durumunda, ilgili kargo şubesi ile hemen iletişime geçilmeli ve “Durum Tespit Tutanağı” hazırlamaları talep edilmelidir. Eğer kargo şubesi bu konuda yardımcı olmuyorsa, Deniz Butik müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Hasar Tespit Tutanağı ile birlikte hasarlı ürün DENİZ BUTİK adresine gönderildiğinde ürün değişim ya da iade işlemleri hızla tamamlanır ve müşteriye bu konuda bilgi verilmektedir.

Ürün İadesi yaptığımda ödediğim tutar bana nasıl iade edilecek?

Ürün iadesi yapıldığı zaman, ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şekline sadık kalınarak para iade edilmektedir.

Ödeme kredi kartıyla gerçekleştirildiyse, taksitli işlemler taksitli olarak, tek çekim işlemler tek çekim olarak 7 iş günü içerisinde karta iade edilmektedir.

Ödeme debit kart ile gerçekleştirildiyse, tek çekim olan işlem banka hesabına havale / eft yoluyla 7 iş günü içerisinde iade edilmektedir.

Ödeme sanal kart ile yapıldıysa, tek çekim işlem kartına 7 iş günü içerisinde iade edilmektedir.

Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yapıldıysa Deniz Butik ile iletişime geçerek iban numarası verilmelidir. IBAN numarasının verilmesinden sonraki 7 iş günü içerisinde para iade edilmektedir.

Yorum yapın