Dezeer Üyeliği Nasıl Silinir?

Günümüzde pek çok platformdan müzik dinlemek mümkündür. Ancak bazı online platformalar internet kullanımı ya da telif gibi sıkıntılar yaşattığı için sorunlu uygulamalar olarak görülmektedir. Dezeer, kullanıcılar için herhangi bir telif sorunu yaşanmadan istenilen anlarda müzik dinlenmesini sağlamaktadır

Sitenin en önemli avantajı veri tabanında milyonlarca yerli ve yabancı şarkı bulundurmasıdır. Paris’te kurulan sitede aynı zamanda radyo dinlemek de mümkündür. Ancak kullanıcılar bireysel sebeplerden ya da sadece sıkıldıkları için Dezeer üyelik silme işlemlerini görmek isteyebilmektedir. İşlemler kısa süreli ve anlaşılır adımlardan oluşmaktadır. Böylece isteyen kullanıcılar anında sitedeki hesaplarını kapatabilmektedir.

Dezeer Hesap Kapatma

Bireylerin Dezeer hesap kapatmak için öncelikle https://www.deezer.com/tr/ linkine tıklamaları gerekmektedir. Bu alanda zaten daha önceden de kullanılmış olan üye giriş bölümü yer almaktadır. Üye girişlerin her zamanki şekilde yapılmasının ardından sol kısımdaki araç kutusundan ayarlar bölümü açılmalıdır. Bilmeyenler için ayarlar kullanıcı isminin hemen yanındaki küçük simgeye tıklanarak açılabilmektedir.

Dezeer hesap silme işlemlerinde ayarlar bölümüne giriş yapılması kullanıcıların üyelik, e – posta ya da şifre gibi bilgilerinin ekranlara gelmesini sağlamaktadır. Açılan sayfanın en alt kısmına inen bireyler ise “Hesabımı Sil” butonunu göreceklerdir.

Bu butona tıklanmasından sonra güvenlik amaçlı yeniden şifrenin girilmesi istenmektedir. Böylece hesabın farklı kişiler tarafından silinmesinin önüne geçilmektedir. Kullanıcılar şifrelerini giriş “Hesabımı Sil” linkine tıklayarak hesaplarını anında kapatabilmektedir.

Yorum yapın