Digitürk İptal Dilekçesi

Bein Media Grup’un markalarından birisi olan Digiturk, Türkiye’de digital hizmet veren ilk şirketlerden biri olma özelliği taşır. Spor, sinema ve daha birçok öğelerin içinde bulunduğu paketleri oldukça ilgi gören Digitürk, bazı müşterilerini memnun edememekte ve bu müşterilerde aldıkları hizmeti sonlandırmak istemektedir. Bunun için Digitürk iptal dilekçesi doldurulmalıdır. Şimdi iptal etme işlemlerini daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

Digitürk İptal Dilekçesi 2019

Digitürk iptal dilekçesi için atılması gereken ilk adımdır. Bu iptal başvuru formu ile birlikte kimlik fotokopisi Digitürk’e faks yolu(kargo ile de gönderebilirsiniz)  ile gönderilir. İptal formunun imzalanmış olduğuna emin olun; aksi takdirde süreç de aksama meydana gelecektir. 24 saat içinde şirket sizin iptal işlemleri için başvurduğunuzu teyit eder ve bundan sonra 1 haftalık iptal süreci başlar.

Bu süreç sonrasında evraklarda veya şirkete borç durumu gibi sıkıntılar ortada yoksa iptal işlemi de gerçekleşecektir. Bu aşamadan sonra şirkete ait olan cihazların sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi gerekir. Digitürk’den gerekli belgeleri gönderdikten sonra herhangi bir SMS almadıysanız iptal işleminiz başlamamış demektir. Büyük bir ihtimal gerekli evraklar yerine ulaşmamıştır. Bu durumda müşteri hizmetlerini arayarak bilgi edinmelisiniz.

Digitürk bayilerine giderek de iptal işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi, 55 TL fazladan para verip gerekli belgeleri cihazları şirket yetkililerinin evinizden gelip almasını da isteyebilirsiniz. 0212 473 99 99 numarası faks göndermek isteyenler için gerekli numaradır.

Yorum yapın