Digiturk Play Üyelik İptali

Digiturk play, Süper Lig, Premier Lig, LaLiga, Euroleague, film, dizi, belgesel ve canlı TV kanallarını web’den canlı izle fırsatı sunan bir Digiturk hizmetidir. Digiturk play aboneliği ile spor, dizi, film, belgesel ve ulusal tv kanalları tabletten, cep telefonundan, bilgisayardan ve smart TV’den izlenmektedir. Digitürk play üyeliği ile sunulan eğlence paketi, Süper lig ve spor ekstra+ paketlerinden alınması durumunda digiturk play uygulamasının sunmuş olduğu tüm avantajlardan faydalanılmaktadır. Digiturk play üyelik iptali ise oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Üstelik Digiturk üyelik iptal etme durumunda taahhüt ödemeden iptal etme fırsatı yer almaktadır.

Digiturk play üyeliği www.digiturkplay.com.tr web sitesinde bilgileri doldurduktan sonra aktif olmaktadır. Digiturk play üyelik iptali ise aylık yenilemeli Spor Extra veya Eğlence paketlerini profili sayfasından veya 0212 473 73 73 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak iptali yapılabilmektedir. Ancak süper lig ve toplu alım yapılan Spor Extra ve Eğlence Paketleri’nde digiturk play üyelik iptali bulunmamaktadır.

Digiturk play üyeliği ile kurulum sıkıntısı olmadan Web’de, cepte, tablette ve Smart TV’de kanalları reklamsız izleme fırsatı bulunmaktadır.

Digiturk play üyeliği, paketleri, avantajları ve diğer merak edilen tüm konular www.digiturkplay.com.tr adresinde detaylı olarak yer almaktadır.

Yorum yapın