DSLR Camera Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Günümüzde akıllı cep telefonları üzerinden hemen her şeye erişim sağlamak mümkündür. Üstelik erişim sağlanan şeyler sayesinde profesyonel cihazlarla yakalanan fotoğraf kaliteleri cep telefonlarından temin edilebilmektedir. DSLR Camera abonelik kapsamında en profesyonel fotoğraflara erişim sağlanmasını garantileyen aplikasyon türlerinden biridir.

Ayrıca aplikasyonun hizmet dağarcığına göre fiyatı da uygundur. Buna karşın yeni aplikasyonların çıkması ya da rekabet yüzünden değişim gösteren fiyat politikaları bazı kullanıcıların aboneliklerini iptal etmek istemelerine yol açmaktadır.

DSLR Camera Aboneliklerinde İptal Süreci

DSLR Camera aboneliklerinde iptal için Apple Store içeriklerinin görüntülenmesi gerekmektedir. Bir uygulama şeklinde sunulan abonelik, Apple Store menüsü içinde yer alan Abonelikler başlığında açık olarak görüntülenmektedir. Ancak bireylerin aboneliklerini ne zaman iptal ettirdiklerinin önem derecesi büyüktür. Çünkü ödemelerden hemen sonraki gün yapılan iptaller ödemelerin geri alınmasına yol açmamaktadır. İptaller ancak bir sonraki ödemeye etki etmektedir. Ayrıca ay ortasında yapılan iptaller, dergi içeriklerin erişime de mani olmamaktadır. Sadece yenilenen içeriklerin görülmemesi sonucuna götürmektedir.

Kullanıcıların DSLR Camera abonelik iptali için abonelikler menüsündeki uygulamayı bulmaları istenmektedir. Uygulamanın bulunmasının ardından üzerine dokunularak eriklerinin açılması ise iptalin ikinci sürecidir. Sonraki aşama sadece alt bölümde belirtilmiş olan iptal kısmına basmaktan ibarettir. Bu işlem neticesinde bir onay içeriği açılmaktadır. Kullanıcılar yeni açılan bölüme onay vermeleri halinde DSLR Camera abonelikleri iptal olmaktadır.

Yorum yapın