Duolingo Plus Üyeliğini İptal Etme

Duolingo, internet üzerinden yararlanılabilinen çevrimiçi yabancı dil uygulaması olmaktadır. Kullanıcıların yorumlarına göre en iyi İngilizce eğitim uygulamaları arasında yer almaktadır. Yabancı dilin baykuşu olarak da geçen bu sistem sayesinde pek çok kullanıcı dil becerilerini ve kelime hafızalarını güçlendirebilmektedir.

Duolingo Plus ise Duolingo deneyimine yapılan özel bir katkı olmaktadır. Bu programla uygulamaların kullanıcıları reklamsız ve çevrimdışı seçenekleriyle de sistemden yararlanabilmektedir. Bu sistem uygulama içinden satın alınmaktadır. Programda Mağaza sekmesine tıklayan kullanıcılar üst bölümde bulunan Duolingo Plus başlığına tıkladıktan sonra daha fazla öğren sekmesini seçerek talimatları takip edip kullanabilmektedir. Kullanıcılar Duolingo abonelik iptalini her an gerçekleştirebilmektedir.

Duolingo Plus Üyeliğimi Nasıl İptal Ederim?

Kullanıcılar kimi zaman Duolingo üyeliğinden vazgeçmek isteyebilmektedir. Kullanıcıların iptal hakkı her zaman bulunmaktadır. Duolingo’yu Android cihazlarına indiren kullanıcılar https://accounts.google.com/ hesabına giderek giriş yapması gerekmektedir. İptal etmek istedikleri üyeliği bulan kullanıcılar üyeliği iptal et butonunu tıklayarak Duolingo üyelik kapatma işlemini yerine getirebilmektedir.

Üyeliğini App Store üzerinden yapan kullanıcılar da Play Store’da olduğu gibi üyeliklerini iptal edebilmektedir. Kullanıcılar burada seçenekler bölümüne gider, adınız kısmını seçerler, iTunes ve App Store bağlantısına gelirler. Daha sonra Ekranın en üst bölümünde yer alan Apple ID’sine tıklar. Üyelikler bölümüne gelen kullanıcılar iptal etmek istedikleri üyeliği seçtikten sonra Duolingo üyelik iptali gerçekleşmiş olmaktadır. Kullanıcılar web üzerinden açtıkları abonelik işlemlerinde de aynı yöntemleri gerçekleştirmektedir.

Yorum yapın