Eçift Üyelik İptali

Türkiye’nin çöpçatan adına yüzlerce sitesi bulunuyor; ama bunlardan işini profesyonel şekilde yapan site sayısı ne yazık ki çok azdır. Bu kaliteli sitelerden birisi de Eçift sitesidir ve bu site sayesinde tanışıp mutlu olan birçok çift bulunmaktadır. Eçift üyelik iptali ise bu hizmetten memnun kalmayan veya artık birileri ile tanışma ihtiyacı olmayan insanların tercihidir.

Bu yazımızda da üyelik iptali hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Eçift Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Eçift standart üyeliğinizi silmek istiyorsanız adım adım aşağıdakileri uygulamalısınız;

  1. İlk olarak siteye üyelik bilgileriniz ile giriş yapınız.
  2. Sonrasında “Profil” sekmesine tıklayıp “Üyelik Ayarlarım” kısmına geliyoruz. Düzenle diyoruz ve sonrasında Profil Statünüzü de düzenle diyerek devam ediyoruz.
  3. Gelen ekran da profilinizi silmek için tıklayın ibaresini göreceksiniz. Bu linke tıkladığınız takdirde üyelik şifreniz sizden istenir ve bu şifreyi girdikten sonra da üyeliğiniz silinmiş olacaktır.

Eçift Premium üyeliğini silmek için ise;

Eçift Premium iptali anında gerçekleşen bir eylem değildir ve site yetkililerine e-posta ile iletişime geçmeniz gereklidir. E-posta adresinden iptal işlemini gerçekleştirirken, kullanıcı kodu, sitede kullandığınız mail adresi, güvenlik parolası gibi bilgileri de belirtmelisiniz. Mail göndereceğiniz adres : destek@eCift.com mail adresidir ve mail haricinde 0212-233 35 10 numarasına faks çekerek de Eçift üyelik iptali işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerin yapılması halinde üyeliğinizde iptal işlemi site yetkililerince gerçekleşecektir.

“Eçift Üyelik İptali” üzerine bir yorum

  1. Zumla üyeliği mi iptal talep ini istiyor ve para mi geri ihatesini istiyorum Saygılar saygilar

    Cevapla

Yorum yapın