Ekar Turizm Araç Rezervasyon İptal ve İade

Ekar Turizm araç kiralama konusunda iptal ve iade koşullarını güncelleyerek müşterilerine bir avantaj sağlamıştır. Bireyler firmadan ön ödemeli olarak araç kiraladıklarında teslim alma saatlerine göre farklı koşullar üzerinden hem iptal hem de iadelerini gerçekleştirebilmektedir. Kullanıcıların araçlarını teslim almalarına 12 saat kalmışsa kiralama için verilen ücretlerin tamamı iade edilmektedir. Ancak 12 saatten daha az zaman kalması halinde uygulanan prosedürler biraz daha farklıdır.

Ekar Turizm Araç Rezervasyonlarında İptal

Müşteriler Ekar Turizm araç rezervasyon iadesinde ücretlerin tamamını alabilmek için iptal taleplerini 12 saat ya da üzerinde zaman kaldığında yapmalıdır. Aracın alım zamanına 12 saat ile 2 saat arasında bir zaman kaldığında 1 günlük kiralama ücretinde kesimler yapılmaktadır. Fakat geri kalan günlerin geri ödemeleri yine Ekar Turizm güvencesinde yapılabilmektedir. Araç zaten bir gün için kiralanmışsa iptal ve iade sistemleri çalışmamaktadır.

Ekar Turizm araç rezervasyon iptalinde teslim zamanına 2 saat kalmışsa kiralama ücretlerinin iade edilmesi söz konusu değildir. Ayrıca müşteriler teslim zamanları geldiğinde iki saat içinde araçlarını teslim almak zorundadır. Çünkü firmanın otomatik sistemi iki saat sonrasında aracın rezervasyonunu düşürmektedir.

Bu işlemin geri dönüşü yoktur. Son olarak araçlar erken teslim edildiğinde bu bir iptal olarak algılanmamaktadır. Firma, erken teslimlerde kullanılmayan günler için de herhangi bir şekilde ücret ödemesi yapmamaktadır.

Yorum yapın