Enterprise Araç Rezervasyon İptal ve İade

Enterprise araç rezervasyon iptali açısından kendine has bir uygulamaya göre hareket etmektedir. Bu bağlamda müşterilerin avantajlı konuma erişim sağlama alanları öncesinden açıklanmıştır. Öncelikle bazı durumlarda rezervasyon taleplerinin iletildiği günlerle iade talepleri aynı güne denk gelebilmektedir. Müşteriler rezervasyon taleplerini gönderdikleri günde iptal taleplerini de göndermeleri sayesinde iadelerini elde edebilmektedir. Diğer iade sistemleri araçların ne zaman teslim alınacağına göre değişmektedir.

Enterprise Araç Rezervasyonunun İptali

Kullanıcılar Enterprise araç rezervasyon iadesinde sadece aynı gün içinde gerçekleşen işlemlerde tam geri ödeme yapmaktadır. Diğer durumlarda ödemeler değişim göstermektedir. Bireyler aracı alış zamanlarına 24 saatten az zaman kaldığında halen iptal uygulamasından yararlanabilmektedir. Fakat bu tip durumlarda firma, iç günlük kiralama bedelini kesmektedir. Kesimden sonra artan miktar ise müşterilerin hesaplarına yatırılmaktadır. Rezervasyonlarını üç günün altında yaptıran müşteriler ise herhangi bir iptal talebinde bulunamamaktadır.

Enterprise rezervasyon iptalinde aracın alım zamanına 24 saatten çok varsa işlemler daha avantajlıdır. Müşterilerden bu gibi durumlarda da kesinti yapılmaktadır. Fakat yapılan kesinti sabit rakamlardan oluşmaktadır. Müşteriler taleplerini göndermelerinden sonra 50 TL kesinti ile birlikte rezervasyon ücretlerini geri alıp iptallerini gerçekleştirebilmektedir.

İşlemlerin yapılabilmesi için yetkilerle görüşme sağlanması istenmektedir. Online olarak iptal ve iade hizmeti verilmemektedir. Müşteriler 44 44 937 numaralı çağrı merkezine erişim sağlamalarından sonra gereli yönlendirmeleri alarak işlemlerini tamamlayabilmektedir.

Yorum yapın