epttavm Sipariş İptali ve İade

ePttAVM e – Ticaret platformu olarak hizmet vermektedir. PTT güvencesi ile e-Ticaret sitesi olarak Türkiye’nin en ücra köşelerine e-Ticaret hizmeti sunmaktadır. ePttAVM.com dinamik yapısı, kolay kullanımı, avantajlı alışveriş imkanı ile 17/Mayıs/2012 tarihinden itibaren her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaşmaktadır. ePttAVM sitesi üzerinden üyelik yaparak bir çok ayrıcalıktan faydalanılmaktadır. Üyeler ePttAVM sitesi üzerinde almış oldukları ürünleri iade etme, değiştirme ve iptal etme hakkına sahiptir. Üyelerin sıklıkla sorduğu sorular arasında ePttAVM sipariş iptali yer almaktadır.

ePttAVM Ürün İade Prosedürü ve Sipariş İptal Etme

EpttAVM sipariş iptali için destek@epttavm.com mail adresine iptal talebinin göndermesi gerekmektedir. Talep iletildikten çok kısa bir süre sonra müşteri temsilcisi tarafından aranarak işleminiz hakkında yardımcı olunacaktır.

e-PttAVM ile ilgili öneriler, istekler ve görüşler resmi internet sitesindeki bize ulaşın kısmından yapılmaktadır.

Çağrı Merkezi Hizmet Numarası: 444 1 788

İade Süreci İçin İzlenmesi Gereken Adımlar

 • www.epttavm.com resmi web sitesine girerek ana sayfasından üye girişi yapınız.
 • Sağ üst köşedeki “üye adı ve soyadı” sekmesini açarak Sipariş Geçmişi ‘ni tıklayınız.
 • Açılan sayfada sol sütunda yer alan Sipariş iade butonuna tıklayınız.
 • Sayfada üyelrein almış oldukları ürünlerin bir listesi çıkacaktır. İade etmek istenilen ürünü seçip “Seçtiğim Ürünü İade Etmek İstiyorum” butonunu tıklayınız.
 • Son olarak açılan sayfada ürün adını kontrol edip İade nedeni kısmını doldurup Gönder butonuna tıklayarak iade numaranızı alabilirisiniz. Ürün değişikliği ve iade işlemlerinde iade numarası oldukça büyük önem taşımaktadır.

Eğer Sipariş edilen ürün üyenin eline ulaşmış ise iade prosedürlerine uygun olması halinde, 14 gün içerisinde iade hakkı bulunmaktadır. İade hakkının kullanabilmesi için www.epttavm.com ‘dan iade numarası edinmeniz gerekmektedir.

Kredili sipariş iptal / iade alındığında kredi kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iptal / iadesinden sonra ayrıca krediden cayma talebi olur ise İş Bankası ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizden üye sahibi sorumlu olacaktır.

İade numarası edinmek için,

 • www.epttavm.com’a üye girişi yapınız.
 • Ana Sayfa da yer alan isim ve soy isminize tıklayınız.
 • Sipariş Geçmişi alanından, Sipariş İade sayfası yardımıyla iade numarası alınmaktadır.

*Yukarda belirtilen adımlarla iade numarası alındıktan sonra, üyenin en yakın PTT İş Yerinden, ürünün üyeye gönderilen kutusu ve faturası ile birlikte iade etmesi gerekmektedir.

*İade işleminin yapılabilmesi için, iade numaranızı aşağıda yer alan iade formuna girerek bu formu PTT görevlisine iletmeniz gerekmektedir.

“epttavm Sipariş İptali ve İade” üzerine 10 yorum

 1. Kargo iptal etirrmek istiyorum hayrettin Kandemir adına endeks ticaret ten iptal talebi için teşekkür ederim

  Cevapla

Yorum yapın