Ereyon Üyeliğini Silme İşlemleri

Ülkemizde pek çok online alışveriş sitesi bulunmaktadır. Geniş market çeşitliliği ile 2004 yılından bu yana hizmet veren Ereyon da bu sitelerden biridir. firma, online alışveriş seven kullanıcılar için hızlı kargo ya da orijinal ürün gibi garantiler vermektedir. Bu nedenden ötürü bir alışveriş sitesinde göre Ereyon ‘un üye sayısı oldukça fazladır.

Bireylerin alışveriş yapmaktan vazgeçmeleri ya da kendilerini frenlemek istemeleri Ereyon üyelik silme işlemleri ile mümkün olmaktadır. Günümüzde pek çok internet sitesindeki üyelikler kullanıcıların bireysel olarak işlem görmeleri ile gerçekleşmektedir. Ancak kullanıcıların Ereyon hesaplarına giriş yaparak hesaplarını belli adımlar neticesinde silmeleri mümkün olmamaktadır. Sitedeki üyelik silme işlemleri yetkililerce gerçekleşmektedir.

Eroyon Hesabı Nasıl Silinir?

Ereyon hesap silme işlemlerinde güvenlik maksimum derecede önemsenmektedir. Bu nedenden ötürü kullanıcılar hesaplarının silinmesi için şahsi olarak onay vermelidir. Onayların verilebilmesi için ise site yetkililerine ulaşılması gerekmektedir. Erişimler, sitedeki destek hattından ya da mail adresinden kolaylıkla sağlanmaktadır.

Kullanıcıların Ereyon üyelik iptali için mail adreslerini tercih etmeleri daha kolay sonuç alınmasını sağlamaktadır. Kendi e – posta adreslerine giren bireyler mail konu başlığına “Üyelik İptali” yazmalıdır. Sonrasında ise üyeliklerini neden sildirmek istediklerini kısaca açıklamalıdır. Mailin gönderileceği adres; info@ereyon.com.tr olarak yazılmalıdır.

Böylelikle kullanıcıların taleplerinin yerine getirilmesi üyeliklerin yeniden giriş şansı olmadan silinmesini sağlamaktadır. Yeniden girişler için ek bir hesabın açılması gerekmektedir.

Yorum yapın