Etstur Rezervasyon İptal ve İade İşlemleri

Etstur hem satış ofisleri ile hem de web sitesi ile farklı turlar düzenlemektedir. Etstur rezervasyonlarınızın iptali ve iadesi için bu yazıyı sonuna kadar okuyunuz. Firma, turlarda olduğu gibi balayı ya da genel tatil olanaklarında da otel de diğer konaklama şekilleri üzerinden gerekli hizmetleri vermektedir. Etstur otel rezervasyonunda erken kayıt indirimleri pek çok tatilciyi cezbetmektedir. Bu sayede Etstur ile birlikte uygun fiyat garantisi elde edilerek güvenilir şekilde tatil yapmak mümkün hale gelmektedir.

Etstur otel rezervasyon iptali açısından da iyi olarak görülen firmalar arasında bulunmaktadır. Bireyler erken rezervasyon yaptırmış oldukları tatillerini iptal ettirmek için satış acentelerine birebir şekilde görüşme sağlayabilmektedir. Bunun yanı sıra temsilcilerle iletişim kurabilmesi için 444 0 387 numaralı çağrı merkezi de görev yapmaktadır. Günümüzde rezervasyonlarda olduğu gibi iptaller de web üzerinden yapılabilmektedir. Web üzerindeki işlemler için www.etstur.com adresine üye girişi yapılması gerekmektedir.

Etstur Otel Rezervasyonlarında Değişim Yapılır Mı?

Etstur otel rezervasyon değişimi için hem ücretsiz hem de uygun sistemler bulundurmaktadır. Bunun için de siteye üye girişi yapılması istenmektedir. Üye girişleri neticesinde rezervasyon bilgilerinin bulunduğu bölümde birkaç tık ile değişim ve iptal işlemlerinin halledilmesi mümkündür. Hem değişimlerde hem de iptallerde işlemlerin tamamlanmasından hemen sonra gerekli bilgilendirmeler kullanıcılara gönderilmektedir.

Gönderim aracısı olarak ise genellikle mail adresleri tercih edilmektedir. Bunun yerine yeniden rezervasyon bilgilerine girilerek, bilgilerin kontrolü de yapılabilmektedir.

Yorum yapın