Farmasi Üyelik İptal Etme 2023

Farmasi, nasıl kurulduğunu merak edenler için ilk ağrı kesici tabletlerini ve öksürük şurubu formülüze ederek keşfeden ve yanık kremini bulan Doktor Cevdet Tuna tarafından kurulan % 100 Türk şirketidir. Farmasi makyaj, kişisel bakımlar, parfümler, cilt bakım serileri ve Temizlik ürünleri satan komplike entegre tesisidir. Farmasi üyeleri avantajlardan ve fırsatlardan yararlanabilmektedir. Farmasi üyelik iptal etme işlemi ile indirimlerden ve avantajlardan faydalanmamaktadır. Farmasi üyelik iptal etme işlemi diğer iptal etme işlemlerinden biraz farklı gerçekleşmektedir,

Farmasi Üyelik İptali

Farmasi üyeliğinin ilk 45 günü içinde aktif olunmaması durumunda üyelik otomatik olarak askıya alınmaktadır. Farmasi üyeliği askıya düştükten sonra sipariş girilmesi durumunda, mevcut sipariş ile birlikte üyelik tekrar aktifleşmektedir.

Farmasi üyelik iptali için direkt iptal etme seçeneği bulunmamaktadır. Farklı süre ve yöntemlerle farmasi üyelik işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Farmasi üyelik iptal etme işlemi için üyeliğin 6 ay boyunca aktif olmaması gerekmektedir. 6 aylık süreç sonunda farmasi üyeliği pasif olacaktır. Bir altı ay daha beklenmesi durumunda üyelik otomatik olarak silinmiş olunur.

Farmasi Üyelik iptali için farklı bir yöntem daha bulunmaktadır. Farmasi üyelik istifası ile üyelik iptal edilmektedir. Farmasi’de e-mail vb. bildirimle üyelik iptali talebinde bulunmakta diğer bir alternatif yoldur. Yalnız bu istifa bildirimi ile üyelik anında iptal olmamaktadır. Bu işlemden sonrası tekrar 6 ay beklenmesi gerekmektedir. 6 ay bekleme sürecinin ardından üyelik iptal olmaktadır.

“Farmasi Üyelik İptal Etme 2023” üzerine bir yorum

Yorum yapın