Fitwell Premium Abonelik Hesabını Kapatma ve İptali

Fitwell; kullanıcılarına profesyonel koçlarla çalışma imkanı sunan, kullanıcılarının istediği fit vücuda sahip olması için içerikler ve hizmetler veren fitness ve sağlık uygulamasıdır.

Bu uygulama sayesinde vücudunuzun analiz işlemleri yapılır ve hedefleriniz belirlenerek ulaşmak istediğiniz seviye için egzersiz ve diyet programları belirlenir. Uygulamayı kullanarak vücudunuzu istediğiniz şekle kısa süre içerisinde sokabilir ve uzmanlar yardımıyla güvenilir bir şekilde sonuç elde edebilirsiniz. Uygulama içerisinde; göbek eritme, bel inceltme, kas geliştirme, omuz genişletme gibi bir çok antrenman programları bulunmaktadır. Bu programlara uyarak istatistik bilgilerinizi kayıt altına alabilir ayrıca günlük yapmış olduğunuz beslenme öğünleri ile alakalı detaylı notları kaydedebilirsiniz. Fitwell uygulaması makine öğrenimi ve yapay zeka kullanımı ile geliştirilmiş olup yeni nesil kişisel koç danışmanıdır.

Uygulamanın ücretli ve ücretsiz üyelik kısmı bulunmaktadır. Uygulama ile ücretsiz fitwell analizi, kişiye özel egzersiz programları, kişiye özel beslenme programları, kalori hesabı ve adımsayar, hedefinize özel içerikler gibi kısımlardan faydalanabilirsiniz.

Fitwell uygulamasının kullanıcı yorumlarına bakıldığında oldukça tercih edilen ve memnun kalınan bir hizmet olduğu anlaşılmaktadır. Uygulamayı kullandığınız hergün sağlıklı yaşam biçimini benimseyecek, kolayca motive olabilecek, istediğiniz an kilo vermeye başlayabileceksiniz. Ayrıca sağlıklı beslenme ve fitness hareketleri hakkında da bilgi sahibi olabileceksiniz. Fitwell uygulaması; Google fit, android wear ile uyumlu olup ayrıca adımsayar özelliği bulunmaktadır. Uygulama gün içerisinde sizlere oldukça eğlenceli şekillerde yapmanız gerekenler hakkında hatırlatıcı uyarılar vermektedir.

Fitwell Uygulaması Paralı Premium Aboneliği İptal Etme

Uygulamada bulunan Premium üyeliğinizi iptal etmek için uygulamanın kendi ayarlarından ya da doğrudan Google play hesabınız üzerinden iptal etme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama içerisinde ayarlar seçeneği altında Premium üyelik iptali seçeneği bulunmaktadır. Yine IPHONE kullanıcıları içinse mağazadan tıpkı Google play üzerinden gerçekleşen iptal işlemi gibi yapabilirsiniz.

Google play üzerinden fitwell aboneliğinizi iptal etmek için aşağıda resimde belirtilen adımları sırasıyla takip edebilirsiniz.

Öncelikle google play hesabınızı açın ve abonelikler seçeneğine tıklayın.
Abonelikler seçeneğine tıkladıktan sonra market üzerinde paralı aboneliğiniz bulunan uygulamalar listelenecektir. Bu uygulamalar arasından iptal etmek istediğiniz uygulama olan Fitwell uygulamasına tıklayın.
Karşınıza yukarıda resimdeki gibi bir ekran gelecektir. Bu ekranın alt tarafından bulunan “Aboneliği İptal Et” seçeneğine tıklayın.
İptal etme nedeni olarak istediğiniz seçenekten birini seçerek “Devam Et” butonuna tıklayın.
Karşınıza aboneliğinizin iptali ile ilgili bilgi gelecektir. Bu bilgilendirme mesajını okuduktan sonra “Aboneliği İptal Et” butonuna tıklayınız.
Böylece abonelik iptaliniz başarıyla gerçekleşmiş olacaktır.
İptal etme işlemi sonucunda mail adresinize fitwell aboneliğinizin iptali ile ilgili bilgilendirme mesajı gelecektir.

Tüm bu iptal etme işlemleri yapmanıza rağmen ücretli aboneliğinizin iptali ile ilgili sorun yaşıyorsanız destek@fitwell.com.tr adresinden ilgili firmayla iletişime geçip yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Yorum yapın