Fizy Premium Üyeliği Nasıl İptal Edilir

Fizy, kullanıcıların için online müzik dinleme ya da video klip seyretme avantajı sağlayan bir programdır. Turkcell aboneleri için özel olarak tasarlanan program yayımlanmasının arkasından kısa süre geçmesine rağmen pek çok kişi tarafından beğeni ile kullanılmaya başlanmıştır. Üstelik kullanıcılar Fizy ‘e abone olarak yararlandıkları alanlar için internet kotalarını da doldurmamış olmaktadır.

Kullanıcıların Fizy Premium gibi paket alımları, Turkcell fatura yansıtma özelliği sayesinde devamlı olarak yinelenmektedir. Yenilenmeler aylık olarak devam etmektedir. Ayrıca bireyler faturalı hat kullanmadıkları zamanlarda da Fizy Premium Paket sahibi olabilmektedir. Alınan paketler alınan paket türüne göre iptal işlemleri yapılmaktadır.

Fizy Premium Üyelik İptali

Kullanıcıların Fizy Premium üyelik iptali için izlemeleri gereken yol, ne kadar süreliğine üyelik yaptırdıklarına göre değişim göstermektedir. Pek çok sistem kısa mesaj yolu ile iptal edilebilmektedir. Ancak bireyler üyeliklerini yıllık olarak yaptırmışlarsa iptal işlemleri için muhakkak Turkcell müşteri hizmetlerini aramalıdır. Yıllık Fizy Premium üyeliği ancak müşteri temsilcileri tarafından iptal edilebilmektedir.

Fizy Premium Paket iptali için farklı SMS kodları bulunmaktadır. Kullanıcılar satın almış oldukları pakete uygun olan kodlar ile üyeliklerine son verebilmektedir. Bu kapsamda Premium üyelik iptali için “IPTAL FIZYPREMIUM”, Premium ek üyelik iptali için “IPTAL FIZY EK” yazılarak 2200’a SMS gönderilmelidir. Gönderilen SMS’lere kısa süre içerisinde paketlerin iptal edildiğine yönelik bir yanıt gelmektedir.

Yorum yapın