Fizy Premium Üyelik İptali

Bugünlerde insanların müzik dinlemek için kullandığı birçok müzik uygulaması bulunmaktadır. Apple Music ve Spotify gibi dünyaca ünlü müzik servislerinin yanı sıra ülkemizde de daha uygun fiyatlar ile satın alacağınız müzik dinleme uygulamaları bulunmaktadır. Ülkemizde en fazla kullanılan müzik dinleme uygulaması Turkcell markası tarafından hayatımıza giren Fizy olmaktadır.

Fizy; online bir şekilde şarkı, video, radyo ve diğer dijital materyallere ulaşabildiğiniz bir servistir. Bu servisi çevrimdışı olarak dinleyebilmek içinse premium üyelik başlatmanız gerekir. Bu yazımızda sizlere Fizy premium üyelik iptali konusunda bilgilendirmeler sunacağız.

Fizy Premium Üyelik

Fizy Premium Üye Paketi İptali

Fizy bir müzik dinleme uygulaması olarak kullanıcılarına çevrimdışı dinleme ve daha farklı özellikleri premium paketi ile sunmaktadır. Eğer Fizy premium paketi aldınız ancak kimi sebeplerden dolayı memnun kalmadıysanız iptal etme şansınız bulunmaktadır. Biraz yeni bir uygulama olması nedeniyle iptal işlemlerinde kullanıcılar biraz zorlanmaktadır. Kolay bir şekilde Fizy abonelik iptali nasıl yapabileceğinizi bu yazımızda açıklaya çalıştık.

Fizy Premium Üyelik İptali için Yapmanız Gereken İşlemler

Servisin üyeliğini iptal ettirme için aslında Turkcell tarafından sunulan iki farklı yöntem bulunmaktadır. Abonelik iptali işlemi için iki farklı yöntem olmasının asıl sebebi üyelik kısmında sunulan iki farklı yöntemin olmasından dolayıdır. Kullanıcıların faturalarına ek olarak servis üye durumu varsa ve fatura üzerinden abonelik ücreti ödeme işlemi yapılıyorsa yapacağınız işlem farklı, eğer Google Play Store ya da App Store üzerinden bir abonelik satın alma durumu varsa bu durumda ise uygulama mağazaları üzerinden Fizy premium üyelik iptali işlemini yapmanız gerekir. Bu yazımızda sizlere her iki yöntemle de nasıl üyelik iptali yapacağınız konusunda detaylı bir bilgilendirme yapacağız.

Fatura Ek Olarak Alınan Abonelik İptal Ettirme Nasıl Yapılır?

Bu işlemi yapabilmeniz için ilk başta üyelik türünü bilmeniz gerekmektedir. İptal mesajınızı üyelik türünüze göre göndermeniz istendiğinden örneğin; premium üyelik iptallerinde yazmanız gereken şey “IPTAL YILLIKFIZZY” yazmanız ardından da 2200’a kısa mesaj atmanız gerekmektedir. Diğer üyelik türlerinde yazmanız gereken ifadeler ise şöyledir;

  • Yıllık Fizy Video Müzik üyeliği için; IPTAL YILLIKFIZY
  • Fizy yıllık müzik üyeliği iptali için; IPTAL YILLIKMUZIK
  • Süper müzik üyeliği iptali için; IPTAL SUPERMUZİK
  • Sınırsız müzik üyelik iptali için; IPTALFIZYMUZIK
  • Video müzik aboneliği iptali için; IPTAL VIDEOMUZIK

Yukarıda yazılan ifadelerden sonra kısa mesaj olarak 2200’a göndermeniz gerekmektedir. Mesajınız göndermenizin ardından iptal işlemleri için onay mesajlarını almanız gerekmektedir. Ardından işlem tamamlandığına dair bir bilgilendirme mesajı alacaksınızdır.

Uygulama Mağazalarından Fizy İptali Nasıl Yapılır?

Fizy premium paketinizi faturaya ek olarak değil de uygulama mağazalarını kullanarak satın aldıysanız ve Fizy premium üyelik iptali için uygulama mağazaları üzerinden silme işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Aboneliklerin iptalleri için yapmanız gereken işlemler ise şöyledir;

  • Haftalık Müzik indirme üyelik iptalleri için; IPTAL HAFTALIKMUZIK
  • Aylık 50 şarkı indirme üyelik iptali için; IPTAL ELLI
  • Aylık 25 şarkı indirme üyelik iptali için; IPTAL YIRMIBES

Mesajları 2200’a göndermeniz yeterlidir. Bu işlemin ardından aboneliklerinizin iptali yapılır ve size bilgilendirme mesajı atılmaktadır. https://subscribe.fizy.com/  adresi üzerinden de üyelik iptal işlemlerinizi kısa sürede yapabilirsiniz.

Yorum yapın