Flipagram Hesabı Nasıl Kapatılır?

Flipagram, akıllı cihazlar üzerinden fotoğraflar ve videolar ile çeşitli işlemler görmeye yarayan bir programdır. Flipagram sayesinde slayt gösterilerinin yanış sıra farklı müzik klipleri oluşturmak mümkündür. Ancak kullanıcılar aktif olarak programa giriş yapmadıklarını fark ettiklerinde Flipagram hesap kapatma işlemlerine yönelmektedir.

Kullanıcılar için uygulamayı yüklemek kadar silmenin de kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi yetkililer tarafından sağlanmıştır. Bu bağlamda https://flipagram.com/_/account/deactivate şeklinde olan bir Flipagram hesap kapatma linki verilmiştir. Ancak kullanıcılar link olmadan da anlatacağımız şekilde hesaplarını kısa bir süre içinde kapatabilmektedir. Herhangi bir sorunla karşılaşılmamak için anlatılan adımların dikkatli ve sıralı şekilde atılması gerekmektedir.

Flipagram Hesap Silme

Bireyler açmış oldukları Flipagram hesaplarını silebilmek için ilk önce hesaplarında oturum açmalıdır. Kullanıcı ismi ve belirlenmiş olan şifre ile oturum açılmasının ardından hesap ayarları kısmına giriş yapılmalıdır. Bu kısım profil ya da hesaplar şeklinde sayfanın üst bölümlerinde kendini göstermektedir. Açılan ayarlar bölümünde “Hesabı devre dışı bırak” şeklinde bir başlık yer almaktadır. Flipagram hesap silme işlemlerinde bu linke tıklamak gerekmektedir. Açılan yeni sayfada kullanıcıların hesaplarını neden kapatmak istediklerine yönelik olarak farklı seçenekler sunulmaktadır. Seçeneklerden herhangi birine tıklamak sonucun değişmesine neden olmamaktadır. Bu nedenden ötürü kullanıcılar sunulan şıklardan birini seçmelerinden sonra “Devre dışı bırak” butonuna basmalıdır. Bu sayede açılmış olan Flipagram hesapları kesin olarak silinerek kullanım dışı kalmaktadır.

Yorum yapın