Freeletics Abonelik İptal ve İade İşlemleri

Freeletics abonelik üzerinden spor yapımını mümkün kılmaktadır. Günümüzde özellikle gelişmiş spor salonlarının üyelik ücretleri oldukça yüksektir. Üstelik spor salonlarına gitmek ya da belli zaman aralıklarına uyum sağlamak gerekmektedir. Ancak Freeletics bireylere özel hedefler hazırlayarak farklı programlar ve haftalar üzerinden formda kalınmasını sağlamaktadır. Herkesin kendine özel bir hedefi bulunmaktadır. Pek çok kullanıcı ise hedeflerine erişim sağlamalarının ardından aboneliklerini sonlandırmak istemektedir.

Freeletics Abonelik Silme

Kullanıcıların Freeletics abonelik iptali için aboneliklerini nereden aldıklarına göre adımlar atmaları istenmektedir. Web sitesi üzerinden abonelik almış olanlar öncelikle siteye giriş yaparak hesaplarından abonelik bilgilerini açmalıdır. Sonrasında ise hangi ürüne abone olunduğu bulunmalıdır. “Coach Durumu” kısmında aboneliğin ne zaman yenileneceğine yönelik bir ek bilgilendirme bulunmaktadır. Bu kısma tıklanarak aboneliğin iptal edilmesi mümkündür.

Uygulama üzerinden alımlarda Freeletics abonelik iptal işlemleri işletim sistemlerine göre değişmektedir. Apple kullanıcıları Apple Store, Android kullanıcıları ise Play Store açarak işe başlamalıdır. İki sistem üzerinde de uygulama kapsamında satın alınmış olan abonelikler aynı isimli başlıkta sıralanmaktadır. Sıralanan abonelik bilgileri üzerinden kullanıcıların Freeletics ‘i bulmaları istenmektedir.

Aboneliklerin iptal edilebilmesi için iptal etme yazısına basılmalıdır. Onayın verilmesi ile birlikte iptal işlemi gerçekleşmiş olmaktadır. Böylelikle sonraki ödeme döneminde herhangi bir ücret kesimi gerçekleşmeyecektir. Kullanıcılar abonelik iptallerinden sonra e – posta ile gerekli bilgilendirmeyi almaktadır.

Yorum yapın