FriendFeed Hesabı Nasıl Kapatılır?

FriendFeed 2007 yılında kurulmuş interaktif bir haberleşme sitesidir. Kullanıcılar sitede gerçek zamanlı olarak haber erişimi sağlayabilmektedir. FriendFeed adresinin en büyük özelliklerinden biri istenen haberlerin diğer sosyal medya hesaplarından paylaşımlarının yapılabilmesidir. Kullanıcılar ilk üyeliklerini de diğer sosyal medya hesap bilgileri ile anında açabilmektedir.

Site, üyelik açmak konusunda kullanıcıları için sağladığı hız avantajını FriendFeed hesap silme işlemlerinde de göstermektedir. Bireyler artık paylaşım yapmak istemediklerinde ya da kullanımlardan sıkıldıklarında uzun süreli mail atma gibi işlemlerle uğraşmak zorunda kalmadan hesaplarını kapatabilmektedir. Bunun için bireylerin hesaplarına giriş yapmaları şarttır. Giriş işlemlerinde üyeliklerde olduğu gibi farklı sosyal medya hesapları üzerinden hareket etmek mümkündür.

FriendFeed Hesap Silme

Kullanıcılar FriendFeed üyelik kapatmak için sağlıklı girişler neticesinde; http://friendfeed.com/account/delete linkine tıklamalıdır.

Bu işlem anında hesapların silinmesini sağlamamaktadır. Kullanıcıların hesaplarını kapatmak için açılan form üzerinde kendilerinden istenmiş olan bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde girmeleri zorunludur. Kullanıcıların hesap silme işlemleri kalıcı olarak gerçekleştiği de form üzerinde belirtilmektedir.

FriendFeed hesap kapatma işlemlerinde kullanıcı ismi ve şifre form üzerindeki ilgili bölümlere girilmelidir. Ayrıca formda güvenlik için bazı kelimelerin yinelenmesi istenmektedir. Bireyler isteklerine bağlı olarak hesaplarını silme nedenlerini de yine formdaki ilgili bölüme yazabilmektedir.

Tüm alanların doldurulmasından sonra en alt bölümdeki “Hesabımı kalıcı olarak sil.” Yazısına tıklanmalıdır. Böylece FriendFeed hesabı resmen silinmektedir.

Yorum yapın